Kosswell Cashmere Pro Tech - Zabieg kaszmirowego wygładzania i regeneracji włosów

Kaszmir jest jednym z najbardziej cenionych naturalnych włókien na świecie. Należy do najrzadszych naturalnie występujących włókien na świecie, stąd jego wyjątkowość. Ten pochodzący z dolin Azji, luksusowy i ekskluzywny kaszmir, jest źródłem bardzo wysokiej jakości kosmetycznych produktów z serii Kosswell Cashmere Pro Tech. Rewolucyjna technologia łączy włókno kaszmiru z niezbędnymi aminokwasami i kompleksem argininy, zapewniając włosom długotrwałą gładkość, regenerując ich strukturę od wewnątrz, dodając jedwabistej miękkości oraz intensywnego blasku.

2019-09-11 10:52:18

Zestaw Kosswell Cashmere Pro Tech zawiera:

1. Deep Cleansing Shampoo - Szampon  głęboko oczyszczający włosy i skórę głowy, który usuwa pozostałości i resztki produktów do stylizacji z włosów, takich jak oleje, żele czy lakiery.

2. Perfecte Liss Treatment - Kurację intensywnie wygładzającą, która redukuje loki i zapobiega puszeniu się włosów ponieważ działa od wewnątrz włosa. Wysoko rozwinięta Technologia Aminocare Keratreat Evolution sprzyja przenikaniu białka, aminokwasów i protein kaszmiru do włókna włosa.

3. Regenerist Sealer - Maskę zakwaszającą, która zamyka łuski włosa i zapewnia doskonałą ochronę. Maska wzbogacona została o niezbędne aminokwasy i argininę, które gwarantuję włosom intensywnie jedwabistą miękkość. Chroni je również przed ciepłem oraz przed uszkodzeniami.

Produkty do pielęgnacji włosów po zabiegu regeneracyjnym:

Cashmere Touch - Maska bez spłukiwania wzbogacona proteinami kaszmiru, które wzmacniają i wydłużają efekt kaszmirowego wygładzania włosów. Dzięki specjalnie opracowanej technologii Aminocare Cashmere, cząstki kaszmiru wnikają głęboko we włókno włosa nawilżając i odżywiając go od wewnątrz. Chroni przed ciepłem oraz uszkodzeniami.

Cashmere Daily - Szampon kaszmirowy do codziennej pielęgnacji. Opracowany specjalnie by przedłużyć efekt kaszmirowego wygładzania włosów. Dodaje gładkości i sprawia, że włosy są jedwabiście lśniące. Usuwa wolne rodniki występujące we włosach, które są odpowiedzialne za puszenie. Nie zawiera siarczanów, chlorków sodu ani parabenów. Nadaje się do wszystkich typów włosów.

APLIKACJA KROK PO KROKU na Facebook: @KosswellPolska lub www.youtube.com/watch?v=fBJWbRd7kRc

Oficjalny partner marki: PH PRogress Września, ul. Wrocławska 43, 62-300 Września, t: 61 437 49 80, www.progress.wrzesnia.pl

 

ZNAJDŹ NAS: