Poczuj #ZEWCzystychRąk – Żel antybakteryjny do rąk ZEW for men

Nowość na miarę czasów w ofercie polskiej marki kosmetyków dla mężczyzn.

2020-05-15 11:25:20

Warszawa, 30 kwietnia 2020 r. – Marka ZEW for men w trybie ekspresowym stworzyła produkt, którego stosowanie ogranicza ryzyko zakażenia wirusami i bakteriami. Nowość od ZEW for men – Żel oczyszczający do rąk o działaniu antybakteryjnym – zawiera 60% etanolu, dzięki czemu skutecznie dezynfekuje, odkaża i czyści ręce bez użycia wody. Dodatkowo, część dochodu z jego sprzedaży przeznaczana jest na zbiórkę, która wspiera polską służbę zdrowia w walce z epidemią.

Żel antybakteryjny do rąk to drugi produkt do zadań specjalnych, stworzony przez ekipę ZEW for men po wybuchu pandemii. Wychodząc naprzeciw najpilniejszym potrzebom Klientów w tym trudnym czasie, marka opracowała wyjątkową recepturę dezynfekującego mydła z dwoma składnikami aktywnymi - Mydła aseptycznego - a zaraz po nim Żelu.

Żel antybakteryjny do rąk ZEW for men zapewnia ochronę przed szkodliwymi zarazkami w każdych warunkach. Wysokie skoncentrowanie składnika aktywnego – 60% etanolu – gwarantuje skuteczną dezynfekcję, odkażenie i higienizację dłoni. Produkt działa antybakteryjnie i oczyszczająco bez konieczności użycia wody.

Specjalnie przygotowana formuła jest delikatna dla dłoni – odpowiednio dobrane składniki nie wysuszają skóry i są dla niej całkowicie bezpieczne, a także zapobiegają podrażnieniom oraz pielęgnują i odżywiają naskórek. Żel ZEW for men gładko się rozprowadza, szybko wchłania i nie klei rąk.


W czasach, gdy tak ważna jest właściwa higiena rąk, częściej sięgamy po środki dezynfekujące. ZEW for men pamięta o potrzebach skóry wymagających ochrony, męskich dłoni – żel o pojemności 100 ml starcza na długo, bez konieczności dokupywania niepraktycznych opakowań, które szybko się kończą. Poręczna i wygodna w użyciu tubka idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Jedna kropla wystarcza, aby zapewnić natychmiastową dezynfekcję, higieniczną czystość i długotrwałą ochronę dłoni, przy zapewnieniu uczucia komfortu skóry.

Właściwe oczyszczenie dłoni to jedna z podstawowych zasad profilaktyki zakażenia koronawirusem. Żel antybakteryjny ZEW for men to niezbędnik, który zawsze powinien znajdować się pod ręką każdego mężczyzny. Nawyk codziennego korzystania z żelu, zwłaszcza poza domem, staje się obecnie naturalny i oczywisty, dlatego zadbaliśmy o to, aby nasz produkt miał skuteczne działanie dezynfekujące i jednocześnie wspomagał ochronę narażonej na podrażnienia skóry dłoni. – komentuje Marcin Mróz, Head of Sales ZEW for men.

Żel antybakteryjny to kolejny produkt, którego sprzedaż wspiera polską służbę zdrowia w walce z epidemią. Marka ZEW for men przeznacza 10% przychodu na zbiórkę siepomaga.pl/koronawirus.

Druga odsłona akcji #ZEWPomocySzpitalom

W tym trudnym czasie marki i firmy starają się w ramach swoich możliwości walczyć z epidemią. Dlatego ZEW for men w ramach drugiej odsłony akcji #ZEWPomocySzpitalom przekazuje żele antybakteryjne do rąk ratownikom medycznym i szpitalom, w podziękowaniu za ich niezwykłe poświęcenie w tym trudnym czasie. ZEW for men wspomogło m.in.: Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Grupę Ratownictwa PCK Olsztyn, Sosnowiecki Szpital Miejski, Narodowy Instytut Onkologii i Stowarzyszenie SARCOMA oraz Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu. Żele antybakteryjne zostały przekazane z myślą o zapewnieniu skutecznego oczyszczenia i komfortu skóry rąk personelu medycznego.

Zestaw ZEW Czystych Rąk

W najnowszej ofercie marki ZEW for men znajdzie się również Zestaw ZEW Czystych Rąk – niezawodny w trudnych warunkach, podręczny komplet, na który składają się aż dwie nowości ZEW for men o silnym działaniu bakteriobójczym i detoksykującym. Zestaw ZEW Czystych Rąk zawiera: Mydło aseptyczne ZEW for men ze srebrem koloidalnym i węglem drzewnym z Bieszczad i Żel antybakteryjny do rąk ZEW for men. Produkty zapakowane w praktyczny bawełniany woreczek z logo ZEW. W ramach akcji #ZEWPomocySzpitalom 10% ze sprzedaży Zestawu przeznaczane jest na zbiórkę na siepomaga.pl/koronawirus, która wspomaga polską służbę zdrowia w walce z epidemią.

Cena Żelu antybakteryjnego do rąk ZEW for men, 100 ml: 17,99 zł. Produkt dostępny jest w sklepie online marki na poczujzew.pl, w sieci perfumerii Douglas i Notino, w Zalando Beauty oraz u wybranych dystrybutorów, których pełna lista znajduje się na stronie poczujzew.pl w zakładce Punkty sprzedaży.

***

ZEW for men to marka naturalnych kosmetyków i wysokiej jakości akcesoriów dla mężczyzn. Na ofertę ZEW for men składają się dwie linie kosmetyków: linia myjąca z węglem drzewnym z Bieszczad oraz linia pielęgnacyjna z czarną hubą, akcesoria do golenia i pielęgnacji brody, kosmetyki do stylizacji włosów z węglem drzewnym: wodna pomada oraz glinka, a także zestawy kosmetyków i akcesoriów. Na linię z węglem drzewnym z Bieszczad składa się: mydło do włosów, mydło do twarzy
i ciała, mydło do golenia, mydło do brody, mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów, mydło aseptyczne ze srebrem koloidalnym oraz balsam do brody. Węgiel drzewny skutecznie oczyszcza i odświeża. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają nie tylko zanieczyszczenia z jej powierzchni, ale też z głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. W skład linii z czarną hubą wchodzą: olejek do brody, balsam po goleniu oraz krem do ciała i twarzy. Czarna huba to silny antyoksydant, który nawilża, uelastycznia, wygładza oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Od stuleci była stosowana w medycynie i kosmetologii naturalnej do łagodzenia podrażnień i leczenia ran. Ze względu na swoje właściwości oraz występowanie w trudno dostępnych, dzikich lasach jest niezwykle cennym i rzadkim składnikiem aktywnym. ZEW for men to także wysokiej jakości, stylowe akcesoria do golenia oraz pielęgnacji brody. Kosmetyki ZEW for men produkujemy w Polsce.

Więcej informacji na www.poczujzew.pl

ZNAJDŹ NAS: