BeautYay - innowacyjna platforma wchodzi na polski rynek!

Firma BeautYay wchodzi na polski rynek z pierwszą, innowacyjną Platformą skierowaną bezpośrednio dla wszystkich świadczących i korzystających z usług branży Hair & Beauty.

2020-06-19 10:51:20

Polski startup przyjął za swój cel skomponowanie wyszukiwarki, która skupi w jednym docelowym miejscu wszystkie firmy wykonujące: zabiegi, szkolenia, usługi dla salonów jak i zaopatrzenie dla branży Hair & Beauty.

„Pragniemy dać możliwość promocji każdej z zarejestrowanych firm i przedstawienie swojej firmy. Jesteśmy ogólnodostępni dla każdego, kto założy u nas swój profil firmy. Użytkownicy serwisu dzięki rozbudowanej wyszukiwarce oraz wyselekcjonowanym filtrom mogą w szybki i prosty sposób dotrzeć do firm świadczących daną usługę. Misją Firmy BeautYay było stworzenie wyszukiwarki, która pozwoli wszystkim użytkownikom zaoszczędzić ich cenny czas, stworzyć nowy rodzaj więzi między klientem a usługodawcą oraz być dostępnym źródłem informacji 24h na dobę.”

Nowoczesny serwis​​ www.beautyay.com to zarazem wyszukiwarka, aplikacja, baza modeli & modelek, a także ogłoszenia o pracę czy lokale, dotyczące jedynie branży Hair & Beauty. Wyszukiwarka pozwoli salonom oraz szkoleniowcom na zaprezentowanie własnej firmy oraz promocję swoich usług. Rejestrując się w serwisie,​ otrzymują możliwość pokazania efektów swoich prac i osiągnięć w galerii zdjęć przypisanej do Profilu​ Firmy. Dostępny po zalogowaniu się Profil Firmy pozwala na szybką edycję oraz aktualizację jakichkolwiek zmian dotyczących biznesu. Dzięki przejrzystej grafice oraz ciekawym rozwiązaniom IT wyszukiwanie potrzebnych informacji w serwisie​​ www.beautyay.com jest proste i przyjemne.

Baza Modeli & Modelek została stworzona przez BeautYay by ułatwić wszystkim salonom wybór najbardziej odpowiedniego modela w szybki sposób. Natomiast Już w sierpniu 2020 zostanie również uruchomiona najnowsza aplikacja, która jest zintegrowaną częścią serwisu BeautYay. Jej funkcją jest możliwość pozyskania nowych klientów przez salony zarówno stacjonarne jak i mobilne.​ W przypadku rezerwacji terminów czekamy, aż klient docelowy nas znajdzie. W tym przypadku salony mogą wyjść na przekór i samemu się zaprezentować klientowi zanim jeszcze ten dokona wyboru. Jest to pierwsza tego typu aplikacja dla branży Hair & Beauty w Polsce, gdzie salon ma wpływ na pozyskanie klienta.

Tak naprawdę serwis BeautYay łączy w sobie bardzo dużo funkcjonalności. Przez ostatni rok bacznie obserwowaliśmy rynek usług fryzjerskich jak i kosmetycznych, oraz potrzeby jakie wynikają z rozwoju tego rynku. W Polsce funkcjonuje ponad 100 tyś. firm świadczących usługi fryzjerskie i kosmetyczne, a szacowana wartość rynku to ponad 2mld. zł rocznie. Branża Hair & Beauty bardzo szybko się rozwija. Właściciele salonów to bardzo często zapracowane osoby, które potrzebują efektywnej promocji i szybkich rezultatów. Przeszukiwanie portali społecznościowych w celu wyboru danego usługodawcy, szkoleniowca czy modela bywa bardzo czasochłonne a i w wielu przypadkach mało efektywne. Od samego początku wiedzieliśmy co chcemy uzyskać tworząc stronę BeautYay. Naszym celem było stworzenie wyszukiwarki, gdzie każdy salon, każda firma jest sobie równa. Wybór danego usługodawcy może zostać podjęty na podstawie porównań ofert, udokumentowanych zdjęci prac, osiągnięć, dostępnego kalendarza np. szkoleń. W naszym serwisie nie płacimy za to by wyświetlać się na „Pierwszej Stronie” czy zostać wyróżnionym. Każda z firm, niezależnie jaką usługę świadczy (zabiegi, szkolenia, usługi dla salonów, zaopatrzenie) może przystąpić do jednego z programów, które oferujemy i otrzymać od nas certyfikat czy odznakę np. salon przyjazny osobom z niepełnosprawnościami. Każdy użytkownik wyszukiwarki otrzymuje​ potwierdzenie wiarygodności firmy i jej usług dzięki ocenom i opiniom zamieszczanym przez klientów. W dzisiejszych czasach ciężko jest być obiektywnym, jeśli chodzi o polecanie salonu czy np. właśnie placówki szkoleniowej. Naszą wizją było stworzenie miejsca, gdzie nawet najmniejsze biznesy działające w branży mają możliwość zaistnieć i wypromować swoje usługi. Każda z firm poprzez wykupienie odpowiedniego pakietu otrzymuje możliwość promowania niezliczonej ilości swoich usług! Serwis BeautYay jest po to by każda oferta trafiła bezpośrednio do docelowego klienta, a kanał promocji w naszym serwisie generował największe zasięgi najmniejszym kosztem!​ Chcemy wspólnie budować nowe relacje jak i przyszłość branży Hair & Beauty.

Dzięki współpracy ze wspaniałymi profesjonalistami będziemy również publikować artykuły tematyczne. Wszystkie porady to dawka wiedzy od najbardziej doświadczonych oraz cenionych przez rzesze klientów, specjalistów w swojej dziedzinie. Pragniemy naszym odbiorcą przekazać pełnowartościową wiedzę oraz nowinki na rynku branży Hair & Beauty. W naszym serwisie udostępniamy przydatne dokumenty, karty oraz ankiety, które mogą zostać pobrane przez każdą z zarejestrowanych firm. Jesteśmy miejscem spotkań, wymiany i wzajemnych korzyści.
Say Yay i odwiedź serwis BeautYay.

ZNAJDŹ NAS: