BROW LIFT OD REFECTOCIL

W obecnym momencie brwi stały się wiodącym elementem każdego perfect look'u. Począwszy od krzaczastych, cienkich brwi po brwi w stylu "boy brow" - doskonale wyprofilowane, konturują twarz i podkreślają oczy. RefectoCil w naturalny sposób nadaje im idealny kształt i objętość.

2020-06-22 13:34:05

RefectoCil to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie stylizacji brwi i rzęs. Jest liderem na rynku w tym sektorze. W reakcji na potrzeby Klienta zaoferował skuteczne i proste rozwiązanie. Komponenty niezbędne do wykonania zabiegu Brow Lift (Lash Perm i Neutralizer) znajdują się w zestawie do liftingu rzęs (Eyelash Lift) i zestawie do trwałego podkręcenia rzęs (Eyelash Curl). Integrując zabiegi stylizacji brwi oraz rzęs osiągniesz spektakularne efekty przy użyciu tych samych produktów!

Dzięki usłudze laminacji  w Twoim salonie - Brow Lift by RefectoCil brwi są idealnie oraz długotrwale zdefiniowane i uniesione. Luki zostają ukryte, a brwi otrzymują nową energię. Po zabiegu można je bez obawy po prostu szczotkować, stylizować i pielęgnować.  Kurację zaleca się szczególnie klientom o krzaczastych, opornych włoskach.

Instrukcja:

1. Oczyść brwi za pomocą RefectoCil Micellar Eye Make-Up Remover. Kolejno odtłuść je przy użyciu RefectoCil Saline Solution. Skóra i włoski muszą być dokładnie oczyszczone i osuszone przed rozpoczęciem aplikacji. Precyzja na tym etapie jest szalenie ważna, gdyż gwarantuje właściwe wnikanie składników preparatu wewnątrz włosków, a co za tym idzie pożądane rezultaty zabiegu.

2. Użyj silikonowej szczoteczki Browista Tool by dokładnie wyczesać brwi.

3. Rozpocznij aplikację Lash Perm (1) na całej powierzchni brwi. Począwszy od ich nasady. Aplikację kontynuuj w kierunku wyczesywania włosków (w kierunku ich wzrostuku górze).

4. Upewnij się, że nie nakładasz produktu na skórę wokół brwi (którą możesz zabezpieczyć odżywczym kremem RefectoCil Skin Protection Cream & Eye Mask. Usuń preparat, który został umieszczony w niepożądanym miejscu np. suchym wacikiem. Pozostaw Lash Perm na 7-8 minut.

4.1 Jeśli zdecydowałeś się na wykorzystanie folii, umieść ją na skórze pokrywając szczelnie cały obszar brwi! Pozostaw Lash Perm na 5 minut.

5. Usuń Lash Perm (1) suchym wacikiem lub patyczkiem kosmetycznym. Zachowując kierunek ich wyczesywania. W razie potrzeby skoryguj pojedyncze włoski.

6. Nanieś neutralizator (2) za pomocą pędzelka. Powtórz krok 3. Pozostaw na 5 minut.

7. Usuń neutralizator (2) wilgotnym wacikiem, a następnie dokładnie oczyść obszar brwi RefectoCil Saline Solution, aby całkowicie usunąć wszelkie pozostałości preparatów po zabiegu.

8. Koloryzacja w trakcie zabiegu. Nanieś mieszankę produktów Refectocil na brwi oraz rzęsy. Pozostawiając ją po laminacji jedynie na 3 minuty!

9. Użyj silikonowej szczoteczki w celu ponownego zdefiniowania kształtu po zabiegu koloryzacji oraz jeśli jest to potrzebne przytnij najdłuższe włoski za pomocą nożyczek do brwi!

PODCZAS APLIKACJI: Aby uzyskać kompleksową usługę, zintegruj z zabiegiem najnowsze płatki aloesowe RefectoCil Eye Care Pads!

PO APLIKACJI: Po zabiegu zaleca się użycie RefectoCil Styling Gel, specjalna formuła odżywia włoski i chroni ich kolor.

Korzyści dla salonu
Dzięki ReefctoCil Brow Lift brwi klienta są idealnie zdefiniowane oraz uzyskują trwały efekt. Brow Lift to doskonały sposób na okiełznanie szczególnie opornych włosków brwi. W salonie usługę można rozszerzyć o zestawy do trwałego podkręcenia lub liftingu rzęs RefectoCil!

Korzyści dla klientów
Laminowanie brwi ma bezpośredni wpływ na wygląd: gęstość i kształt brwi. Efektem są pełniej wyglądające i gęstsze brwi! Dzięki trwałemu kształtowaniu włosków luki można idealnie wypełnić bez bolesnych zabiegów, takich jak mikroblading czy makijaż permanentny. Szczególnie nadaje się do puszystych, upartych włosków!

Więcej informacji na:

https://refectocil.pl/
https://www.facebook.com/RefectocilPolska/
https://www.instagram.com/refectocil.pl/
https://twitter.com/refectocil_pl?lang=pl
https://www.youtube.com/channel/UC74tsoqf58uXOgYtWxWlVew/videos

Oficjalny partner marki:
PH Progress Września
https://ph-progress.pl/

ZNAJDŹ NAS: