Profesjonalne nożyczki Kasho połączenie japońskiej tradycji z nowoczesną technologią

Kasho to marka japońskiego koncernu KAI Japan specjalizującego się w produkcji profesjonalnych narzędzi fryzjerskich ze stali najwyższej jakości. Firma KAI od ponad 100 lat jest liderem w branży narzędzi chirurgicznych, fryzjerskich, krawieckich oraz noży kuchennych.

2020-12-02 13:29:09

Kasho to przede wszystkim szeroka gama nożyczek fryzjerskich oraz brzytw do golenia. Dla miłośników marki oferta regularnie uzupełniana jest również o inne niezbędne w salonie akcesoria: profesjonalne grzebienie fryzjerskie, noże stylizujące oraz produkty służące do przechowywania oraz transportowania narzędzi fryzjerskich (kabury, etui, itp.).

Nożyczki i brzytwy KASHO klasy Premium to zaawansowana technologia w klasycznym wydaniu:

  • Ostrza „Ultimate Edge”,
  • Japońska stal wysokowęglowa VG-10W, ATS314, SG2, SUS410,
  • Antyalergiczne właściwości stali (powłoka węglowa DLC),
  • Wysoko zaawansowane mechanizmy połączenia ostrzy,
  • Ergonomia i profesjonalny design.


Nożyczki Kasho produkowane są z dwóch różnych stopów stali nierdzewnej, hipoalergicznej. Ostrza wykonane są z najlepszej na świecie, japońskiej stali tnącej o wyjątkowych właściwościach utrzymania cienkich krawędzi, tak by za pomocą specjalnej i opatentowanej technologii wyostrzyć je do maximum, natomiast ramiona wykonane zostały ze stali miękkiej, która sprawia wrażenie ciepłej i układającej się do dłoni użytkownika.  W efekcie, każda para nożyczek Kasho jest doskonale wyważona, a krawędź tnąca posiada wyjątkową trwałość. Technologia „Ultimate Edge” gwarantuje bezkonkurencyjną ostrość i precyzję cięcia. Dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym otrzymujemy ramiona tnące o perfekcyjnej powierzchni wklęsłej wewnątrz i wypukłej stronie zewnętrznej (ostrza Convex). Taka konstrukcja zapewnia, że po naostrzeniu ostrza stykają się wyłącznie w punkcie przecięcia się ramion, do minimum ograniczając opory i zmęczenie dla dłoni.

Chcąc zaprosić do współpracy kolejnych fryzjerów i stylistów, jednocześnie dbając o swoich fanów i miłośników marki, Kasho przygotowuje cyklicznie specjalną ofertę promocyjną SELECTED, która daje możliwości zakupu tych wyjątkowych nożyczek w atrakcyjnych cenach lub z dodatkowymi produktami Kasho w prezencie do nożyczek.


Myślisz o nowych nożyczkach fryzjerskich? Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś skorzystaj z oferty KASHO SELECTED Zima 2020.

www.kasho.pl
infolinia 801-KASHO-1 (80-52746-1)
info@kasho.pl
Fb: https://www.facebook.com/Kasho.Polska 
IG: kasho.polska

ZNAJDŹ NAS: