Marka ESTEL Professional stworzyła nową paletę niezawodnej koloryzacji

Profesjonalna koloryzacja włosów powinna charakteryzować się nieskazitelną wyrazistością, świetnym kryciem i gwarancją długotrwałych efektów. Marka ESTEL Professional stworzyła nową paletę swojej flagowej koloryzacji DE LUXE, która spełnia najśmielsze oczekiwania kolorystów i ich klientów. Nowa kolekcja odcieni odpowiadających na światowe trendy w koloryzacji – dopełnia kluczowe linie: kolorów bazowych DE LUXE, bezamoniakalnej DE LUXE SENSE oraz DE LUXE SILVER dla siwych włosów.

2021-01-12 10:02:19

Modne kolory

DE LUXE w swojej nowej szacie kolorystycznej to odpowiedź specjalistów na najnowsze, światowe trendy w koloryzacji. ESTEL Professional stworzyło paletę 362 najmodniejszych odcieni, które nie tylko zapewniają wyjątkową głębię i intensywność koloru, ale również doskonałe odżywienie i sceniczny blask aż po same końce.
W formułach farb zawarto naturalne składniki pielęgnacyjne m.in. olejek z awokado i orzechów makadamia oraz pantenol, które regenerują włosy i ułatwiają przenikanie pigmentów w głąb ich struktury.

Prócz bazowych odcieni DE LUXE linię tworzą również dedykowane produkty rozświetlające i wydobywające głębię koloru. Specjalne odcienie DE LUXE EXTRA RED, oparte o działanie opatentowanej molekuły Red5, to 6 farb o pogłębionych tonach miedzi i czerwieni, rozświetlająca formuła DE LUXE HIGH FLASH to kolejne
6 sposobów na wydobycie intensywnych tonów, DE LUXE HIGH BLOND zapewnia 12 świetlistych odcieni blond, a dzięki 7 farbom DE LUXE PASTEL uzyskamy subtelne efekty tonowania lub akcentowania pasm.

Subtelny i naturalny efekt

Jedną z coraz częściej wykonywanych przez fryzjerów koloryzacji jest taka, która daje delikatny efekt tonowania i subtelnego podkreślania naturalnego koloru włosów, bez ich rozjaśniania. Marka ESTEL zadbała o to, by w gamie DE LUXE znalazły się produkty bez amoniaku, które w stonowany sposób wydobywają naturalne piękno  włosów. Semi-permamentna koloryzacja DE LUXE SENSE to aż 83 subtelnych odcieni z kompleksem witamin i ekstraktów, które odżywiają i regenerują włosy, podkreślając ich naturalny kolor. Nowością w linii i absolutnym bestsellerem, jest kolekcja 7 odcieni DE LUXE CLEAR BLOND, które nadają włosom ulubione przez klientki tony blond na poziomie 11 jasności koloru.

100% pokrycia siwych włosów

Doskonałe krycie siwych włosów i gwarancja długotrwałego efektu to dwa najważniejsze wyznaczniki linii DE LUXE SILVER. Paleta 71 odcieni do precyzyjnej koloryzacji z lekką, plastyczną konsystencją, zapewnia wygodną aplikację i rewelacyjnej pokrycie pasm. To pewność 100% głębokiego pokrycia siwych włosów i świetnego odżywienia ich struktury.

Najnowsza paleta DE LUXE to spektakularna, skuteczna i efektowna koloryzacja stworzona dla profesjonalnych salonów, podążających za światowymi trendami. To również spełnienie obietnicy trwałego, lśniącego koloru, a jednocześnie zdrowych
i wypielęgnowanych włosach.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: