Jak dbać o blond?

Profesjonalna koloryzacja w salonie jest najlepszym sposobem na uzyskanie idealnej koloryzacji blond. Co można jednak zrobić, by efekty z salonu zostały na dłużej, a niepożądany żółty odcień włosów się nie pojawił? Marka ESTEL Professional stworzyła nową linię kosmetyków pielęgnacyjnych LUXURY BLOND, która odżywi, wzmocni i utrwali perfekcyjny blond na długo!

2021-02-16 14:32:08

Z czym zmagają się blondynki?

Nawet profesjonalna, dobrze przeprowadzona koloryzacja blond w salonie, niesie za sobą wiele niepożądanych skutków. Blond włosy zazwyczaj są znacznie bardziej suche i łamliwe, a przez to ciężko je zapuścić. Ponadto, źle dobrane kosmetyki i czynniki zewnętrze powodują, że blond się wypłukuje, staje poszarzały albo, co gorsza, zyskuje brzydkie, żółte refleksy. 

Zachowaj idealny blond na dłużej!

W utrzymaniu idealnej koloryzacji blond na dłużej pomoże marka premium ESTEL Professional. Linia COUTURE LUXURY BLOND od ESTEL Professional to aż 8 produktów zaprojektowanych do profesjonalnej pielęgnacji włosów blond. Producent zdecydował się stworzyć także podlinie dla chłodnych odcieniu blondu i dla wszystkich blondów. Wśród produktów znalazły się m.in. szampon COUTURE LUXURY BLOND szampon do wszystkich odcieni blond i do chłodnych blondów, COUTURE LUXURY BLOND balsam do wszystkich odcieni blond.

Marka ESTEL opracowała także 3 innowacyjne maski: COUTURE LUXURY BLOND, która odbudowuje powłokę lipidową włosów i skutecznie je wzmacnia, COUTURE LUXURY PURPLE BLOND nadająca modny, koralowy połysk oraz ponadczasową maskę COUTURE LUXURY COOL BLOND, neutralizującą żółty ton włosów. Każda z nich to dopełnienie codziennej pielęgnacji o odżywcze składniki, tj. olejek z orchidei i mango, masło Shea, olejek migdałowy, które głęboko nawilżają i wygładzają kosmyki włosów, jednocześnie

ESTEL Professional w swojej linii LUXURY BLOND nie zapomina także o ochronie farbowanych włosów podczas stylizacji. W linii znalazł się dwufazowy spray COUTURE LUXURY BLOND do wszystkich odcieni blond, który tworzy na powierzchni włosów barierę ochronną i nadaje im połysk, jak również olejek nabłyszczający z ekstraktem z pereł i proteinami jedwabiu, który wzmacnia je bez obciążania.

LUXURY BLOND to kosmetyki doskonałe dla każdej blondynki, która marzy o idealnym odcieniu włosów, doskonale zadbanych i nawilżonych kosmykach oraz nieskazitelnym blasku.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: