Szereg nowości od marki RefectoCil - akcesoria oraz kosmetyki do makijażu!

Rok 2021 obfituje w nowości, które z przyjemnością pokrótce Państwu przedstawimy. Chodzi tutaj głównie o kosmetyki do podkreślania łuku brwiowego, a także brwi. Nadmienimy również, iż te elementy naszego asortymentu to zupełne novum i z niecierpliwością czekamy na Państwa odzew, odczucia oraz opinie.

2021-02-17 11:54:22

W nowoczesnych opakowaniach, a pod nazwą RefectoCil Full Brow Liner kryją się automatyczne kredki w trzech odcieniach brązu (01, 02, 03). Cechuje je min.: jedwabista konsystencja wzbogacona nawilżającym pudrem, a także super łatwa aplikacja.

Kolejny produkt Highlighter set to zestaw zawierający kredkę rozświetlającą oraz specjalnie zaprojektowaną dedykowaną temperówkę. Łatwość aplikacji oraz uzyskane efekty to dwie główne zalety, nie można nie wspomnieć o trwałości i odporności na rozmazywanie, które podnoszą atuty produktu.

Ostatnia nowość to separator do rzęs i brwi RefectoCil Eyelash Lifter - super precyzyjne narzędzie podczas wykonywania liftingu rzęs czy też laminacji brwi. Eyelash Lifter zakończony jest z jednej strony cieniutką stalową igłą, z drugiej natomiast szczoteczką o sztywnym dwurzędowym włosiu. Bezkonkurencyjny, łatwy do utrzymania w czystości, wykonany z najwyższą starannością i klasą!

Zapraszamy na nasza stronę w celu zaczerpnięcia większej ilości informacji na temat nowości 2021!

https://refectocil.pl/
https://www.facebook.com/RefectocilPolska/
https://www.instagram.com/refectocil.pl/
https://twitter.com/refectocil_pl?lang=pl
https://www.youtube.com/channel/UC74tsoqf58uXOgYtWxWlVew/videos

ZNAJDŹ NAS: