ALISA - innowacyjny zabieg wygładzania włosów, wzbogacony diamentowym pyłem dostępny już w Polsce!

W połowie kwietnia br. do magazynu polskiego dystrybutora marki Sens.Us trafiła długo wyczekiwana Alisa. To innowacyjna linia produktów wygładzających, wzbogacona diamentowym pyłem, który jest jednym z najcenniejszych surowców na świecie. Dzięki swojej strukturze intensyfikuje załamywania światła, dając efekt wyjątkowego rozświetlenia i połysku.

2021-05-11 12:23:16

Dodatkowo formuła wzbogacona o polikwasy i witaminę C sprawia, że włosy stają się gładkie oraz chronione przed wilgocią. Od teraz zabiegi z serii Alisa dostępne są w wybranych salonach fryzjerskich w całej Polsce.

Alisa to linia produktów przeznaczona wyłącznie do użytku profesjonalnego, w najlepszych salonach fryzjerskich. Opracowana z myślą̨ o potrzebach klientów, którzy na co dzień zmagają się z problemem zmierzwionych, matowych oraz puszących się włosów.

- System Alisa, to całkowicie innowacyjna metoda wygładzania włosów. Dzięki zastosowaniu pyłu diamentowego, polikwasów oraz witaminy C, nie tylko jest w stanie poradzić sobie z najbardziej niesfornymi, puszącymi i zmierzwionymi włosami, ale także nadać im niesamowitego blasku i zdrowego wyglądu. Dodatkowo, ponieważ zawiera kwas glioksalowy, który tworzy wiązania keratynowe wpływające na strukturę włosa, a także na konfigurację ich mostów keratynowych sprawia, że włosy są pogrubione, wygładzone, bez narażania ich wrażliwego wnętrza - podkreśla Edyta Halijasz-Tomczuk, ekspert chemii fryzjerskiej marki Sens.Us Polska.

Jeden zestaw - 5 wyjątkowych możliwości

System Alisa umożliwia przeprowadzenie 4 innowacyjnych zabiegów wygładzających:

 1. Zapobieganie puszeniu i elektryzowaniu się włosów/ ochrona przed wilgocią - pozwala on w prosty sposób pozbyć się niepożądanego efektu zmierzwienia włosów gładkich, falujących lub kręconych, nawet do 70 dni. Nie zmienia ani nie obciąża naturalnych linii włosów, pozwalając na utrzymanie efektu ułożenia na dłużej. 
 2. Zdyscyplinowanie oraz zmniejszenie objętość włosów - usługa skierowana do osób, które pragną̨ zachować́ naturalny skręt włosów, delikatnie je dyscyplinując i ułatwiając ich kontrolowanie.  Idealna dla tych, którzy kochają̨ możliwość́ szybkiej zmiany stylizacji z gładkiej na falującą̨. Rezultat widoczny do 70 dni. 
 3. Naturalna gładkość - zabieg przygotowany z myślą̨ o tych, którzy chcą mieć́ gładkie włosy, przy jednoczesnym zachowaniu ich naturalnej lekkości. Efekt utrzymuje się̨ około 90 dni.
 4. Perfekcyjna gładkość - skierowana do osób kochających idealnie gładkie i dokładnie zdefiniowane włosy. Efekt prostownicy, po wysuszeniu włosów suszarką. Rezultat widoczny przez około 90 dni

Dodatkowo, za pomocą zestawu Alisa może wykonać usługę tzw. “Diamentowego Blasku”, pozwalającą na uzyskanie miękkich i lśniących włosów przez okres 14 dni. 

- “System Alisa daje możliwość dostosowania usługi do indywidualnych potrzeb klienta. W zależności od problemów z jakimi się on zmaga, po dokładnie przeprowadzonym wywiadzie możemy dobrać zabieg, w taki sposób, aby nie tylko odpowiadał na jego potrzeby, ale także sprawił, że włosy będę miękkie, odżywione i pełne blasku - dodaje Monika Zdanowska, ekspert marki Sens.Us Polska oraz instruktor w Akademii Fryzjerskiej Hairversity.

W skład zestawu Alisa, wchodzi:

 • Pre Straightening Fluid 500 ml, 
 • Straightening Shampoo 500 ml, 
 • Super Straightening Fluid 500 ml, 
 • Restore Shampoo 500 ml, 
 • Restore Butter 500 ml,
 • Bidon/Shaker, 
 • Specjalnie zaprojektowany grzebień, umożliwiający odpowiednie naciągnięcie wybranych pasm włosów, w czasie prostowania.

W celu przedłużenia efektu wygładzenia, klient powinien zaopatrzyć się w zestaw Home Kit, który został przygotowany do użytku domowego. 

Więcej informacji na temat systemu Alisa dostępnych jest na https://ilovesensus.pl/alisa/

 

ZNAJDŹ NAS: