Poczuj się pięknie - Four Reasons

Wierzymy we wspaniałe niedoskonałości życia. Wierzymy w ludzi, ich pasje, rzeczywistość i Ciebie. Wierzymy, że każdy ich włos jest piękny, jak oni. Wierzymy, że możemy być idealnym partnerem dla Ciebie. Partnerem, który motywuje, inspiruje, wspiera i jest dla Ciebie.

2021-06-09 13:26:29

Nasze wartości

W pracy kierujemy się naszymi wartościami. Są one widoczne w komunikacji i odczuwalne w naszych produktach. Four Reasons to opowieść o indywidualnym pięknie.

W Four Reasons jesteśmy rodziną: głośną, skomplikowaną, żywą, śmiejącą się, kreatywną, czasem trochę dziwną. Każdy z nas jest wyjątkowy. Pasujesz tu idealnie.

Cenimy autentyczność. Nasze produkty są piękne, a w użyciu jeszcze piękniejsze. Są wykonane z najlepszych składników w najlepszy sposób. Spełniają najsurowsze kryteria jakościowe.

Perfekcyjny partner dla Ciebie

Patrzymy na świat z perspektywy stylistów włosów: staramy się tworzyć wartości utworzone w sposób, który zamienia klienta w prawdziwego partnera: zarówno w sensie biznesowym, jak i artystycznym. Oferujemy kompletny ekosystem usług wspierające stylistę, a także pełny zestaw narzędzi roboczych, dzięki czemu twórcza praca stylistów jest łatwa, przyjemna i opłacalna. Te usługi to:

#1 FANTASTYCZNE PRODUKTY,

#2 INSPIRUJĄCY KONCEPT EDUKACYJNY,

#3 EFEKTYWNE NARZĘDZIA MARKETINGOWE,

#4 INDYWIDUALNA OBSŁUGA KLIENTA.

Fantastyczne produkty

Nasze produkty techniczne są opracowywane we współpracy z najlepszymi producentami kosmetyków w Europie, a nowe produkty są zawsze wielokrotnie testowane na prawdziwych modelach w naszym własnym studio, zanim zostaną sprzedane, aby zapewnić działanie dokładnie takie, jakiego oczekujemy. Nasze produkty mają najwyższą jakość w skali globalnej: posiadanie fabryki należącej do naszej spółki dominującej pozwala szybko reagować na pojawiające się trendy w branży.

Nasi międzynarodowi partnerzy fabryczni należą do najbardziej cenionych producentów kosmetyków w Europie. Nasz proces rozwoju „meti-culous” tworzy produkty, które są łatwe i niezawodne w użyciu, oferując jednocześnie możliwość nieograniczonej ekspresji twórczej. Pracujemy razem, na rzecz wspólnych celów: chcemy, aby nasi międzynarodowi partnerzy mogli pracować nad nowymi, udanymi produktami – prosimy o opinie i naprawdę ich słuchamy.

PRODUKTY DLA KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW

Nasz wybór produktów detalicznych oferuje doskonałe alternatywy dla każdych potrzeb. Chcemy zaoferować opcję dla wszystkich rodzajów włosów, od tych najgrubszych do cienkich nitek. Dzięki naszemu wyjątkowo dopracowanemu procesowi rozwoju produktu możemy szybko reagować na nowe trendy w branży i tworzyć nowoczesne produkty.

NIEZAWODNE PRODUKTY DO WSZYSTKICH PRAC SALONOWYCH

Oferujemy kompleksowy wybór produktów do każdego rodzaju pracy wykonywanej w salonie fryzjerskim. Tworzymy produkty dla stylistów włosów z ich punktu widzenia, co sprawia, że nasze produkty są łatwe w użyciu, niezawodne i odzwierciedlają najnowsze trendy. Nasze produkty mają na uwadze również wydajność. Stylista może ufać, że produkty działają perfekcyjnie, i skupić się na tworzeniu prac bez żadnych ograniczeń.

SZKOLENIE PRAKTYCZNE

Nasz plan edukacyjny opiera się na pomaganiu stylistom w ich codziennej pracy i podnoszeniu ich umiejętności zawodowych, oferując jednocześnie świeże, modne inspiracje. Nasza koncepcja obejmuje szkolenia do koloryzacji, strzyżeń, tworzenia i modelowania fryzur. Dystrybutorzy mają dostęp do wszystkich naszych materiałów edukacyjnych. W tym możliwych do edytowania otwartych plików z objaśnieniem treści oraz specjalnie zaprojektowanych materiałów szkoleniowych w wybranym języku.

Stylizacje włosów & inspiracje dla pracy w salonie

 Praca stylisty włosów to sztuka, która odzwierciedla obecne fenomeny, trendy, a przede wszystkim osobowość klienta! Włosy, które podkreślają wyjątkową urodę i osobowość danej osoby, to nasza wielka pasja, która jednoczy całą społeczność Four Reasons. Nie ma jednej stylizacji ani jednej metody na stworzenie oszałamiającego wyglądu, ale jest ich tak wiele jak wielu jest ludzi. Aby zaoferować inspirację dla twórczej pracy w salonie, tworzymy oryginalne stylizacje włosów dwa razy w roku, oferujemy oryginalne i nowe pomysły dla nauczycieli i stylistów, prezentując jednocześnie nowości produktowe i ich zastosowanie.

Te stylizacje skupiają się na najnowszych trendach nadchodzącego sezonu. Dostarczamy również pomysły i instrukcje techniczne dla strzyżeń i koloryzacji tak, aby styliści mogli łatwo tworzyć nowe style w swojej pracy. Tworzymy modę wraz z naszymi klientami krajowymi, naszą siecią współpracowników, w tym fińskich i międzynarodowych specjalistów salonowych, influencerów, stylistów, artystów i profesjonalistów z branży mody.

 ZAPYTAJ FIŃSKI ZESPÓŁ EDUKACYJNY

KC Professional PRO International to zamknięta grupa na Facebooku, gdzie międzynarodowi styliści i edukatorzy mogą zadawać pytania na temat produktów fińskich nauczycieli i dzielić się swoją pracą, inspirując innych.

MIĘDZYNARODOWA RODZINA FOUR REASONS

Nasz oddany i pełen pasji zespół edukacyjny jest bardzo aktywny, a edukatorzy międzynarodowi są często zapraszani na nasze duże imprezy i zapraszani do udziału w tworzeniu nowych kolekcji i sesji zdjęciowych wspólnie z współpracującymi artystami. Mamy łatwą do zrozumienia, ale kompleksową koncepcję edukacji, która obejmuje wszystkie aspekty pracy z naszymi produktami od podstawowego szkolenia koloryzacji do specjalistycznych technik tworzenia panujących trendów zarówno w strzyżeniu, jak i koloryzacji. Nasze koncepcje szkoleniowe będą nauczane wspólnie z międzynarodowymi nauczycielami, aby każdy mógł odtworzyć szkolenia w swoim kraju. Oferujemy gotowe materiały do szkoleń, dzięki czemu nasi partnerzy mogą po prostu przetłumaczyć teksty i instrukcje, aby zaoferować wszystko, czego potrzebują dla swoich klientów.

PROFESJONALNY MARKETING

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym partnerom najlepsze i najnowocześniejsze treści marketingowe. Mamy cały zespół specjalistów marketingu, komunikacji i projektowania graficznego zawartości marketingowej i sprzedażowej, która została uznana za najlepszą w branży przez stylistów w Finlandii.

MATERIAŁY DOSTĘPNE ONLINE, W KAŻDEJ CHWILI

Nasza internetowa baza danych w chmurze jest dostępna dla dystrybutorów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, i zawiera wszystko, co jest potrzebne do produkcji wysokiej jakości materiałów marketingowych dostosowanych do Twojego rynku. Zawarte w bezpłatnych materiałach są treści w mediach społecznościowych, zdjęcia produktów i ich logo, broszury i przewodniki po produktach, plakaty, zdjęcia z kolekcji mody, banery internetowe i wszystkie inne niezbędne materiały, aby skutecznie prezentować i sprzedawać nasze produkty. Zawsze oferujemy otwarte, edytowalne pliki na wszystkich naszych produktach, więc powielanie naszej koncepcji marketingowej staje się łatwe, niezależnie od kraju, w jakim się znajdujesz.

UNIKALNA I INDYWIDUALNA OBSŁUGA KLIENTA

Chcemy utrzymać wysoki standard jakości naszych produktów, ale także dla sposobu, w jaki pielęgnujemy relacje z naszymi międzynarodowymi partnerami. Ze względu na nasz model organizacyjny proces podejmowania decyzji jest zawsze bardzo sprawny, dobre pomysły można szybko wprowadzić w życie, a nasi partnerzy są zawsze w stanie skontaktować się z osobami, które podejmują decyzje. Cenimy każdego z naszych międzynarodowych partnerów i chcemy, aby czuli się częścią rodziny Four Reasons.

SZYBKI I NIEZAWODNY PROCES LOGISTYCZNY

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie zamówień międzynarodowych, tak aby upewnić się, że zamówienia każdej wielkości dotrą do Ciebie tak niezawodnie i szybko, jak to tylko możliwe. Niestandardowe systemy informatyczne zapewniają, że zamówienia międzynarodowe są zawsze przetwarzane szybko i sprawnie.

PARTNERSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Dokładamy wszelkich starań, aby być blisko i oferować naszym międzynarodowym klientom najlepsze możliwe partnerstwo – bądźmy w kontakcie.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST WAŻNĄ CZĘŚCIĄ NAS, A TWOJE DOŚWIADCZENIE JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU

Poszanowanie jednostki jest najważniejszą wartością naszej firmy, która działa jako zasada przewodnia. Od sposobu, w jaki współpracujemy z naszymi partnerami, aż po sposób komunikowania się z konsumentami. Naszą misją jest sprawić, by wszyscy czuli się pięknie.

PRODUKTY EFEKTYWNE I WEGAŃSKIE

 Chcemy, aby nasze produkty zawierały tylko najlepsze składniki, również z etycznego punktu widzenia. W tej chwili aż 95% naszych produktów jest wegańskich, a naszym celem jest, aby do końca roku mieć wegańską formułę na 100% naszych produktów.

OPAKOWANIA NADAJĄCE SIĘ DO RECYKLINGU

Wybieramy surowce do recyklingu i używamy symboli opakowań, aby pomóc w recyklingu naszych opakowań. Nasze opakowania nadają się w prawie 100% do recyklingu. Nieustannie poszukujemy bardziej ekologicznych alternatyw dla naszych opakowań, a naszym celem jest zastąpienie tworzywa sztucznego stosowanego w naszych opakowaniach tworzywami sztucznymi pochodzącymi z recyklingu z końca 2020 r.

WYSOKIE STANDARDY JAKOŚCI – W SPOSÓB ZRÓWNOWAŻONY

Naszym celem jest zmniejszenie naszego śladu węglowego poprzez produkcję naszych produktów w fińskich i innych europejskich fabrykach. Nasze produkty są zgodne z kryteriami prawodawstwa UE w zakresie kosmetyków spełniających kryteria dobrej praktyki wytwarzania. Rozwój naszych produktów realizowany jest we współpracy z fabrykami wykorzystującymi najnowsze technologie w branży, przez najlepszych chemików. Wysoką jakość produktu oraz jego przydatność do pracy w salonie potwierdza współpraca z profesjonalistami z branży fryzjerskiej na etapie testowania nowości na rynku.

Jurij Czernych

Dyrektor techniczny  Juran ART Production

Dystrybutor główny marki FOUR REASONS w Polsce

Tel: +48 573 296 854

 

Anna Zenkovska

ART Dyrektor Juran ART School

Dystrybutor główny marki FOUR REASONS w Polsce

Tel: +48 573 296 853

 

juranart@gmail.com

https://gwiazdyfryzjerstw.pl

 

#JuranART | #FourReasons | 

ZNAJDŹ NAS: