Nowe otwarcie marki REF w Polsce. Produkty dla profesjonalistów tworzone przez profesjonalistów.

Wszyscy chcemy dobrze wyglądać. Produkty REF to luksus w przystępnej cenie, dokonywanie świadomych wyborów i wzmacnianie naturalnego piękna wszystkich rodzajów włosów.

2022-02-15 13:40:22

 
REF to znana na całym świecie szwedzka marka, która tworzy i dostarcza profesjonalne produkty i rozwiązania do koloryzacji, stylizacji, pielęgnacji i regeneracji włosów. Dzięki prawdziwej pasji, twórczemu podejściu marki do wyzwań i potrzeb branży, dbałości o wysokie standardy i najwyższej jakości składniki wszystkie produkty REF to doskonały wybór dla tych, którzy chcą wydobyć indywidualność i naturalne piękno każdego rodzaju włosów.
„Wysokiej jakości, naturalne składniki w połączeniu z zaawansowaną nauką tworzą doskonałe formuły produktów, które naprawdę sprawiają, że REF jest pierwszym wyborem dla fryzjerów na całym świecie.” – Edward Ernstberger, dyrektor generalny REF Stockholm.
 
 
Obecnie firma Nomeno Sp. z o.o. sp.k. jest wyłącznym i jedynym dystrybutorem marki REF w Polsce. Oferta Nomeno obejmuje szeroką paletę najwyższej jakości naturalnych, ekologicznych i w 100% wegańskich produktów REF do stylizacji, pielęgnacji, regeneracji czy koloryzacji włosów dla profesjonalistów z branży fryzjerskiej oraz szeroki zakres szkoleń, zarówno dotyczący koloryzacji jak i profesjonalnych rytuałów pielęgnacyjnych, prowadzonych przez doświadczonych edukatorów.
Produkty REF to połączenie specjalnie wyselekcjonowanych składników, m.in. wzmacniające proteiny z komosy ryżowej, i dodatków, które zapewniają ochronę, wzmocnienie czy wyjątkową pielęgnację wszystkich rodzajów włosów. Każda partia produktów jest szczegółowo testowana, w celu zachowania zgodności z odpowiednim dla włosów pH, konsystencją i aspektem dermatologicznym. Wysokonasycone pigmentami produkty do koloryzacji produkowane są metodą próżniową, która pomaga zachować optymalną czystość koloru. A przyjazne oznakowanie produktów poprzez zastosowanie łatwego do zrozumienia międzynarodowego system numerycznego ułatwia dobór produktów do wymagań każdego rodzaju włosów.
 
 
Kluczowym motorem naszego działania jest satysfakcja naszych klientów osiągana dzięki zapewnieniu najwyższej jakości produktów i obsługi. Oferujemy naszym klientom „uszyte na miarę” szkolenia oraz pomoc w każdym etapie współpracy. Wybór produktów marki REF to doskonały stosunek jakości do ceny, a jednocześnie dbałość o środowisko – powiedziała Agnieszka Szczerba, business development manager.
 
Używanie wegańskich produktów do włosów to nie tylko troska o środowisko naturalne, ale także wybór produktów o najwyższej jakości i dogłębnie przebadanych, ale przede wszystko to produkty w którym nie stosuje się substancji pochodzenia zwierzęcego oraz minimalizuje się ilość użytej chemii stosowanej podczas produkcji. „Dokonując zakupów produktów marki REF jesteśmy pewni, że stosujemy produkty wegańskie, czyli produkty, które nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego i nie były testowe na zwierzętach. To doskonałe produkty dla wszystkich, którzy dbają o otaczający nas świat - dodała Ewa Jeżewska, marketing manager firmy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Od 2013 r. firma Nomeno prowadzi działalność w Polsce i od tego czasu jest wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych produktów fryzjerskich marki REVLON Professional® znajdującej się w światowej czołówce profesjonalnych marek fryzjerskich. Jej działalność w Polsce została bardzo wysoko oceniana i w 2019 roku otrzymała wyróżnienie od producenta nagrodę Dystrybutora Roku 2019 REVLON PROFESSIONAL. Od lat firma współpracuje z edukatorami i organizuje szkolenia grupowe i indywidualne, prowadzone na modelkach lub główkach treningowych.
Pod koniec 2021 r. firma Nomeno Sp. z o.o. sp. k. podpisała umowę z REF Stockholm Sweden i została wyłączny dystrybutorem marki REF w POLSCE. Firma oferuje nie tylko profesjonalne produkty REF dla branży fryzjerskiej, ale również szkolenia, praktycznie „uszyte na miarę” zgodnie z potrzebami fryzjerów, które z pewnością pomogą podnieść poziom wiedzy i umiejętności oraz poznać cechy i korzyści oferowane przez produkty ze strony praktycznej.
 
 
 
 
 
 
ZNAJDŹ NAS: