Wyższy wymiar świadomej pielęgnacji włosów na wiosnę

Czas na wiosenny powiew nowości! Odkładając wszelkie nakrycia głowy głęboko do szafy, koncentrujemy się na włosach i skórze głowy, zapewniające im odpowiednią, świadomą pielęgnację. O doskonałą kondycję i piękny wygląd włosów w tym sezonie idealnie zadbają nowości z linii Hair in Balance marki OnlyBio. Poznaj wegańskie i oparte na naturalnych składnikach nowości, które warto wprowadzić do swojej codziennej rutyny już dzisiaj!

2022-06-03 08:41:45

Wiosenną pielęgnację zaczynamy od postaw, czyli od skóry głowy. Warto pamiętać, że zadbana skóra głowy jest gwarancją wzrostu zdrowych włosów. Aby uzyskać efekt odżywionej skóry głowy i pobudzonych do wzrostu włosów, sięgnij po wcierkę odżywczą Hair in Balance OnlyBio! Kosmetyk sprawia, że kondycja skalpu znacząco ulega poprawie, a włosy mają idealne warunki do wzrostu. W rezultacie wyglądają one zdrowo i pięknie, a fryzura staje się widocznie zagęszczona. O skuteczności wcierki decydują roślinne ekstrakty – ze skrzypu polnego oraz kozieradki, które są bogate w witaminy i minerały. Wzmacniają i regenerują cebulki, przeciwdziałając wypadaniu włosów. Natomiast kapsaicyna, pozyskiwana z papryczek chilli, stymuluje wzrost włosów, dzięki czemu na głowie pojawia się mnóstwo baby hairs. Wcierka o zapachu słodkiego kokosa i orzeźwiającego ananasa to wiosenny must have! Jeśli chcesz osiągnąć efekt lśniących, miękkich i gładkich włosów bez ciepłych refleksów, sięgnij po odżywkę ochładzającą kolor włosów - Hair in Balance OnlyBio. Odżywka wpływa nie tylko na odcień włosów, ale i na ich kondycję. Dzięki zawartości emolientów takich jak oleje z orzechów brazylijskich i awokado, odżywia pasma, wygładza je oraz dodaje zdrowego blasku. Sprawia również, że są one skutecznie chronione przed działaniem czynników zewnętrznych, a także łamaniem i kruszeniem. Produkt również sprawdzi się jako drugie O w metodzie OMO. 

Wiosenną pielęgnację zaczynamy od postaw, czyli od skóry głowy. Warto pamiętać, że zadbana skóra głowy jest gwarancją wzrostu zdrowych włosów. Aby uzyskać efekt odżywionej skóry głowy i pobudzonych do wzrostu włosów, sięgnij po wcierkę odżywczą Hair in Balance OnlyBio! Kosmetyk sprawia, że kondycja skalpu znacząco ulega poprawie, a włosy mają idealne warunki do wzrostu. W rezultacie wyglądają one zdrowo i pięknie, a fryzura staje się widocznie zagęszczona. O skuteczności wcierki decydują roślinne ekstrakty – ze skrzypu polnego oraz kozieradki, które są bogate w witaminy i minerały. Wzmacniają i regenerują cebulki, przeciwdziałając wypadaniu włosów. Natomiast kapsaicyna, pozyskiwana z papryczek chilli, stymuluje wzrost włosów, dzięki czemu na głowie pojawia się mnóstwo baby hairs. Wcierka o zapachu słodkiego kokosa i orzeźwiającego ananasa to wiosenny must have!

Jeśli chcesz osiągnąć efekt lśniących, miękkich i gładkich włosów bez ciepłych refleksów, sięgnij po odżywkę ochładzającą kolor włosów - Hair in Balance OnlyBio. Odżywka wpływa nie tylko na odcień włosów, ale i na ich kondycję. Dzięki zawartości emolientów takich jak oleje z orzechów brazylijskich i awokado, odżywia pasma, wygładza je oraz dodaje zdrowego blasku. Sprawia również, że są one skutecznie chronione przed działaniem czynników zewnętrznych, a także łamaniem i kruszeniem. Produkt również sprawdzi się jako drugie O w metodzie OMO.

 

ZNAJDŹ NAS: