HYGGE HAIR – TRENDY 2018

Swoboda to najważniejsza zasada nowego roku. Hygge jest nie tylko sposobem koloryzacji, ale oznacza lekką stylizację, która nie ogranicza, a pozwala wydobywać naturalne piękno. W kolekcjach marki MANIEWSKI tendencja jest już obecna od kilku sezonów. W jaki sposób?

2018-03-12 12:03:30

Ilość postów na Instagramie oznaczonych jako #hyggehair rośnie lawinowo. Skomplikowana stylizacja i wielostopniowe upięcia wymagające spędzania długich godzin u fryzjera odchodzą do lamusa. Najlepszym doradcą jest wiatr, a fryzjer stara się go umiejętnie naśladować.

Aby włosy w stylu #hyggehair dobrze się prezentowały potrzebna jest właściwa pielęgnacja. Szczególnie zimą ze względu na suche powietrze, konieczne jest mocne nawilżenie i odżywienie.

Z pomocą przychodzą produkty z następującym składem:

KWAS HIALURONOWY

To substancja naturalna dla naszego organizmu. Wchodzi w skład płynów ustrojowych, tkanki łącznej oraz jest budulcem naczyń krwionośnych. Doskonale wiąże wodę, dzięki czemu włosy pozostają odpowiednio nawilżone przez dłuższy czas. Każdego dnia ok. 30% cząsteczek kwasu ulega rozpadowi. Kiedy konieczne jest dostarczanie go z zewnątrz, możesz skorzystać z odpowiednich kosmetyków.

KASZMIROWA KERATYNA

Kaszmir głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, nadaje objętość. Włosy są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna zawiera aminokwasy (budulec białka), które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia.

 

MACIEJ MANIEWSKI 

www.maniewski.pl

ZNAJDŹ NAS: