Płatności kartą – standard w salonach fryzjerskich?

Powszechnie wiadomo, że każdy właściciel salonu fryzjerskiego pragnie zwiększyć obroty i tym samym osiągnąć sukces. Jak tego dokonać? Warto dać klientom poczucie, że wybrany przez nich salon jest profesjonalny i nowoczesny. Taką wizytówkę naszemu salonowi zapewni umożliwienie zapłaty kartą i telefonem. Dobrą wiadomością jest fakt, że terminale można teraz bezpłatnie otrzymać w ramach programu „Polska Bezgotówkowa”. Udział w akcji biorą m.in. Polskie ePłatności, które dostarczają rozwiązania dostosowane do potrzeb danego biznesu.

2018-06-29 11:18:38

Eksperci ds. bankowości twierdzą, że gotówka powoli znika z rynku. Coraz popularniejsze stają się płatności bezgotówkowe, gdyż gwarantują oszczędność czasu oraz komfort. Polacy używają aż 39,1 miliona kart płatniczych i coraz chętniej decydują się na płatności telefonem. Ponadto Polska jest jednym ze światowych liderów płatności zbliżeniowych. Możliwość uregulowania rachunku bezgotówkowo to nie tylko przyszłość, ale już standard – także na rynku usług.

Klienci preferują płatności bezgotówkowe

Coraz mniej Polaków posługuje się gotówką, oczekując możliwości zapłaty kartą nie tylko za zakupy, ale także usługi. To dla nich istotny czynnik przy wyborze m.in. salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego. Ze względu na dynamiczny styl życia funkcjonują bezgotówkowo i chętnie korzystają z nowoczesnych produktów oraz technologii.

Polska Bezgotówkowa, czyli bezpłatne terminale

W dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań płatniczych specjalizują się m.in. Polskie ePłatności, które w ramach programu „Polska Bezgotówkowa” oferują przedsiębiorcom do trzech terminali za darmo. Rozwiązania PeP dedykowane są małym i średnim przedsiębiorstwom, a ponadto firma koncentruje się na dokładnym dopasowaniu terminali do specyfiki branży beauty. Wystarczy zostawić dane kontaktowe na stronie fryzjerbezgotowki.pl, aby w ramach programu otrzymać możliwość przetestowania terminalu – przedsiębiorcy nie płacą nic za transakcje przez 12 miesięcy do 100 tys. zł obrotu rocznie! Do programu mogą dołączyć przedsiębiorcy, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie akceptowali płatności bezgotówkowych.

Posiadanie terminalu płatniczego w salonie fryzjerskim nie jest obowiązkiem, ale dla większości klientów stało się już standardem i wyznacznikiem pewnego poziomu. W ramach programu do rozdysponowania jest około 100 tys. bezpłatnych terminali – według planu do 2021 r. polscy przedsiębiorcy będą używać prawie pół miliona nowych urządzeń.

Nowoczesne rozwiązania w ofercie Polskich ePłatności

Polskie ePłatności wychodzą z ofertą kompleksowego wsparcia dla przedsiębiorców, ale także klientów indywidualnych. Ich produkty są przygotowane pod aktualne potrzeby i trendy rynkowe. Poza udziałem w akcji Polska Bezgotówkowa PeP oferuje obsługę transakcji dokonywanych za pomocą najpopularniejszych kart płatniczych – jak Visa, Visa Electron, Maestro, V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic czy American Express – na terminalach oraz w Internecie.

Ponadto przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty DCC, aby sprawnie obsługiwać klientów zagranicznych. Polega to na dokonywaniu płatności w walucie karty płatniczej. Rozwiązanie to ma wiele korzyści – dla klienta zagranicznego kurs będzie korzystniejszy, a kwota, jaką musi zapłacić, od razu przeliczona. Sprawia to, że przedsiębiorca oferujący DCC jest atrakcyjny dla klienta. Poza tym właściciel salonu zarabia na operacjach dokonywanych w walucie karty posiadacza.

Więcej informacji: https://www.pep.pl/; https://www.fryzjerbezgotowki.pl;  http://polskabezgotowkowa.pl

ZNAJDŹ NAS: