Odkryj swoje PIĘKNO w Instytucie Zdrowia i Urody LUCYNY CECUŁA!

Ich ponad 17 letnie doświadczenie potwierdza motto, że „PIĘKNO jest w każdym z nas”. Czasami jednak potrzebuje, by je podkreślić lub właściwie wyeksponować. I właśnie po to powstał Instytut Zdrowia i Urody.

2018-09-05 11:59:12

W Instytucie Zdrowia i Urody LUCYNY CECUŁA znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów wpływających korzystnie na urodę i zdrowie, najnowocześniejszy sprzęt i produkty najlepszej jakości. Każde spotkanie rozpoczyna się od wnikliwej konsultacji i wyboru najbardziej odpowiednich zabiegów.

STREFA CIAŁA oferuje całą gamę zabiegów wyszczuplająco-ujędrniających, a kameralna sala treningowa umożliwia wykonywanie ćwiczeń fizycznych pod okiem trenerów. Możesz ćwiczyć Yoga, Latino z elementami wzmacniania lub wybrać rewolucyjny trening polegający na elektrostymulacji – EMS.

Czym jest Trening EMS?
Jest to rewolucyjna metoda elektrostymulacji mięśni, która od wielu lat jest stosowana z powodzeniem na całym świecie. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na częste ćwiczenia w tygodniu, a zależy im na dobrym samopoczuciu i szybkich efektach. Trening EMS to kompletny, przemyślany system, umożliwiający zanurzenie się w nowy wymiar treningu. Efekty są widoczne już po kilku treningach.

ZABIEGI NA TWARZ I CIAŁO
HIFU
, czyli niechirurgiczny lifting twarzy oraz modelowanie ciała. Celem zabiegu jest zwiększenie temperatury do 65˚C, przy której zaczynają się skurcze kolagenu w skórze. Następnie rozpoczyna się proces powstawania nowego kolagenu, który skutkuje ujędrnianiem i liftingiem obwisłej skóry szyi i twarzy oraz ogólną poprawą wyglądu skóry pokrytej zmarszczkami.

COAXMED to innowacyjna strategia modelowania ciała poprzez zamrażanie tłuszczu i ujędrnianie skóry. Jakie daje efekty?

  • redukcja tkanki tłuszczowej od 20% do 30% po każdej sesji zabiegowej
  • możliwa terapia różnych obszarów miejscowej otyłości podczas jednej sesji zabiegowej
  • wysoki poziom bezpieczeństwa podczas trwania zabiegu
  • przywrócenie skórze elastyczności

TRYCHOLOGIA
Niezwykle istotną dziedziną, którą zajmuje się Instytut jest TRYCHOLOGIA, czyli diagnozowanie i leczenie dolegliwości związanych ze skórą głowy i włosami. Podczas diagnozy ekspert dobierze odpowiedni zabieg do Twoich indywidualnych potrzeb.

MAKIJAŻ PERMANENTNY
Jeśli marzysz, by Twoja twarz nabrała wyrazu a dodatkowo chcesz oszczędzić swój czas na poranny makijaż – zdecyduj się na wykonanie makijażu permanentnego. Celem takiego makijażu trwałego jest precyzyjne dobranie kształtu i barw oraz naturalne podkreślenie kobiecości. W Instytucie jest stosowana metoda Long-Time-Liner, która służy do naturalnego podkreślenia piękna. Dzięki niej pigmenty pochodzenia naturalnego (nietoksyczne i niealergizujące) zostają osadzone w naskórku. Utrzymują się w sposób widoczny od 3 do 5 lat

Pamiętajcie, że zawsze można znaleźć rozwiązanie Waszych problemów!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Instytutu Zdrowia i Urody LUCYNY CECUŁA na szkolenia trychologiczne w zakresie teorii oraz praktyki.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: