JAGUAR SOLINGEN: UWAGA NA PODRÓBKI

Drodzy klienci, fryzjerzy, właściciele salonów i firm fryzjerskich – uważajcie, bądźcie czujni i nie dajcie się oszukać! Na rynku pojawiło się dużo nożyczek sygnowanych JAGUAR SOLINGEN, które NIE SĄ ORYGINALNE! Są drastycznie gorszej jakości niż oryginał i w nieadekwatnie niskiej cenie. ORYGINALNE nożyczki JAGUAR SOLINGEN mają na opakowaniu CERTYFIKAT ORYGINALNOŚCI SILOG – jedynego, wyłącznego, oficjalnego dystrybutora w Polsce.

2019-02-19 15:16:41

SKĄD SIĘ BIORĄ PODRÓBKI

Jako, że JAGUAR SOLINGEN to jedna z najlepszych marek fryzjerskich na świecie pokusa dla przestępców jest olbrzymia. Niestety cierpią na tym producent, uczciwi przedsiębiorcy, a przede wszystkim fryzjerzy i ich klienci. PODRÓBKI, najczęściej z fabryk z Azji, są słabej jakości, niedopracowane, ze słabej stali, szybko się tępią, nie strzygą dokładnie i nawet jeśli kosztują mniej, to bardzo szybko nadają się tylko na śmietnik, więc ich kupowanie jest zupełnie nieopłacalne. Innym sposobem oszustów jest wykorzystywanie odpadów produkcyjnych. Produkcja w fabryce JAGUAR SOLINGEN jest bardzo rygorystyczna i spełnia najwyższe światowe standardy jakości. Każdy, nawet najmniejszy błąd, podczas wieloetapowego procesu powstawania nożyczek, powoduje, że trafiają one na złom.

W JAGUAR SOLINGEN nie ma miejsca na kompromisy, jeśli chodzi o jakość produktu, musi być doskonały. Niestety, ostatnimi czasy, oszuści zdołali pozyskać odpady produkcyjne i po złożeniu z wadliwych, złomowanych elementów w nożyczki, sprzedają je jako oryginalne. Na pierwszy rzut oka takie nożyczki nie różnią się specjalnie od oryginałów, różnice wychodzą na jaw podczas użytkowania – nożyczki ciągną włosy, są tępe, źle skręcone lub pękają. Oczywiście kosztują znacznie mniej od tych z oficjalnej dystrybucji z hologramem oryginalności, ale w efekcie zamiast oszczędności fryzjer bardzo szybko musi ponieść dodatkowy koszt – nowych nożyczek.

Trzeci sposób nieuczciwych dystrybutorów to sprzedaż nożyczek w cenie niezwykle atrakcyjnej, które wydają się oryginalne, ale pochodzą ze źródła nieznanego ani producentowi, ani oficjalnemu i wyłącznemu dystrybutorowi w Polsce. Skąd się zatem biorą, często w cenie sprzedaży niższej niż koszt wyprodukowania pary nożyczek – tu prosimy się domyśleć…

JAK UNIKNĄĆ PODRÓBEK I NABIJANIA KIESZENI OSZUSTOM

JAGUAR SOLINGEN to firma z ponad 80-letnią tradycją, doskonałą opinią, doświadczeniem w produkcji najwyższej klasy nożyczek. Z troski o klientów i własną renomę wybrał 25 lat temu swojego wyłącznego i jedynego przedstawiciela w Polsce, dając mu pełnię praw do wyłącznej dystrybucji na terenie naszego kraju – FIRMĘ SILOG. Zdaniem producenta to właśnie SILOG zapewnia uczciwą, rzetelną i kompetentną obsługę polskich fryzjerów i firm fryzjerskich. Dlatego, aby mieć pewność, że w Państwa ręce trafiają oryginalne nożyczki JAGUAR SOLINGEN, prosimy się upewnić, że na ich opakowaniu znajduje się CERTYFIKAT ORYGINALNOŚCI SILOG.

Zakup każdych innych – pozbawionych takiego hologramu nożyczek – wiąże się z ryzykiem, że są podróbkami lub pochodzą z przestępstwa.

PROSIMY O POMOC: MASZ WĄTPLIWOŚCI – REAGUJ

W związku z pojawieniem się na polskim rynku wielu nożyczek podszywających się pod oryginalne produkty JAGUAR SOLINGEN lub pochodzących z nieznanego źródła, oficjalny dystrybutor SILOG oraz producent JAGUAR SOLINGEN apelują o pomoc i przekazanie informacji, gdy tylko mają Państwo wątpliwości, co do oryginalności kupowanych nożyczek. Wierzymy, że z Państwa pomocą uda się wyeliminować z rynku produkty podszywające się pod oryginalne nożyczki JAGUAR SOLINGEN. Jeśli natkną się Państwo na wątpliwy towar prosimy o kontakt z nami:

SILOG

ul. Wiertnicza 149, Warszawa lub

ul. Okulickiego 7/9, Piaseczno

tel: 801-000-825

e-mail: bok@silog.pl www.silog.pl

 

Zawiadomienie producenta:

United Salon Technologies GmbH 
Ketzberger Strasse 34

42653 Solingen

e-mail: info@jaguar-solingen.com

i zgłoszenie informacji o podrobionym produkcie na najbliższy komisariat policji.

ZNAJDŹ NAS: