Targi LOOK i beauty VISION 2018 – warto było tu być!

Najnowsze trendy z branży, szkolenia i pokazy gwiazd, duża dawka inspiracji i dwa dni pełne dobrej energii – tak można podsumować tegoroczną edycję targów LOOK i beauty VISION, które odbyły się 24 i 25 marca 2018 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Mieliśmy przyjemność wziąć w nich udział.

2018-04-05 09:12:40

Targi LOOK i beauty VISION 2018 to wyjątkowe wydarzenie obfitujące w pokazy najlepszych światowych stylistów i mistrzów fryzjerstwa. W tym roku na Scenie Głównej można było zobaczyć m. in. stylistę Pascala de los Rios, fryzjera Roberta Wypycha, stylistkę Jagodę Korzeniewską czy rywalizację w stylu rockowego pin-up  pomiędzy dwoma teamami: barberem  Adamem Szulcem oraz Poznańskim Klubem Stylizacji. 

Dużo działo się również na stoiskach poszczególnych wystawców, gdzie uczestnicy wydarzenia mogli podziwiać pokazy specjalistów z branży beauty, m.in. mistrza Pascala de los Rios podczas pracy na stoisku marki BaByliss PRO Poland. Dodatkowym bonusem dla osób, które wzięły udział w targach, były przygotowane na stoiskach upominki, rabaty oraz liczne nagrody. Jedną z firm, która postanowiła obdarować swoimi produktami uczestników wydarzenia, była marka Moroccanoil, której przedstawiciele rozdawali przepiękne torby plażowe z wyjątkowymi olejkami do włosów.

Organizatorzy pomyśleli o wszystkim, zatem obok produktów pielęgnacyjnych dla kobiet na stoisku Barber Street można było odnaleźć także kosmetyki przygotowane z myślą o panach. Męska część uczestników targów LOOK i beauty VISION miała przy okazji szansę skorzystać z usług profesjonalnych barberów. Podczas tegorocznych targów odbył się również wyjątkowy pokaz międzypokoleniowy, podczas którego mistrzowie świata we fryzjerstwie stylizowali młodzież i seniorów.

Jako redakcja magazynu Kurier Fryzjerski mieliśmy również okazję zasiadać w jury konkursu KREATOR. Styliści dali się ponieść wyobraźni, dzięki czemu z przyjemnością oglądaliśmy niekonwencjonalne realizacje poszczególnych tematów. Jednym z wyzwań, które organizatorzy eventu postawili przed uczestnikami konkursu, było wplecenie sznurka do tworzonej stylizacji. Pomysły artystów zdecydowanie przerosły nasze oczekiwania! Równie efektowne okazały się stylizacje inspirowane twórczością Mondriana. Nieszablonowe pomysły pojawiły się również podczas ostatniego panelu pod tytułem „Kids CRAZY HAIR”, podczas którego uczestnicy wydarzenia wcielili swoich kilku i kilkunastoletnich modeli w postaci z kreskówek.

Jesteśmy bardzo ciekawi kolejnych edycji wydarzenia. Z pewnością tu wrócimy!

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: