Festiwalowe emocje znowu przed nami!

Największe święto fryzjerów odbędzie się po raz 18. w Katowicach! 1-2 września spotykamy się na 18. Festiwalu Fryzjerskim Hair Fair.

2018-04-12 12:42:00

To wyjątkowe wydarzenie integruje całą branżę fryzjerską i z roku na rok zaskakuje swoim programem, rozwojem i skalą. Dziesiątki pokazów, nowe produkty, szkolenia, prezentacje, porady, konsultacje i techniki fryzjerskie, niepowtarzalna atmosfera… to stałe punkty Festiwalu.

A co czeka na Was podczas 18 Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair w Katowicach?

Organizator – firma WATS - już teraz zapowiada:  zapiszcie w kalendarzach już dzisiaj - 1 i 2 września widzimy się w Centrum Kongresowym MCK w Katowicach.

- Pierwszy profesjonalny Kongres Salon Success – panel edukacji biznesowej dla właścicieli Salonów Fryzjerskich;

- Prestiżowa scena główna - Show & Artist - niedzielne pokazy Mistrzów;

- Show & Artists Sobota – premiera Parada Akademii Fryzjerskich – Academy Day -  pod patronatem fryzejrzy.com;

- Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie Top City – Uwaga! Nowe kategorie dla młodzieży: Bob i jego wariacje, Fryz-Rock -konkurencja kreatywna;

- Edukacyjna scena techniczna Edu Stage – pokazy techniczne, step by step ze strzyżeń, upięć i nowych technik;

- Strefa warsztatów dla fryzjerów - #edukacjafryzjera panele dyskusyjne, prelekcje i pokazy w kameralnych zaciszach targowego centrum konferencyjnego;

- Strefa targowa z ponad 300 profesjonalnymi markami – najlepsze marki, znane firmy, stoiska prezentacyjne i sprzedażowe, setki promocji i specjalne targowe rabaty w pasażu wystawienniczym;

- Porady edukatorów na stoiskach wystawców – spotkania z ambasadorami i instruktorami profesjonalnych marek fryzjerskich;

- Promocje, okazje, rabaty i specjalne ceny targowe;

Wszystko to w przepięknych wnętrzach najnowocześniejszej Hali wystawienniczej w Europie – Centrum Kongresowe w samym sercu Katowic obok Spodka.

 

Godziny otwarcia targów:
Sobota: 10-18, Niedziela 9-18

Bilety na evenea.pl od kwietnia.
Normalny sobota 30,- normalny niedziela 40,-  
Bilety ulgowe 20,- sobota 30,- niedziela.

Zgłoszenia do Mistrzostw Top City i Top City Youngwww.festiwalfryzjerski.pl/strefa_zawodnika.pl - Wyłącznie do 31 lipca 2018 lub do wcześniejszego zapełnienia list konkursowych.

 

Zmiana daty targów z tradycyjnego listopada na 1-2 września jest jednorazowa i  związana jest z organizacją w Katowicach najważniejszego globalnego forum poświęcone światowej polityce klimatycznej: 24. sesja Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP24) wraz z 14. sesją Spotkania Stron Protokołu z Kioto (CMP 14). Światowe wydarzenia COP24 będą miały miejsce w Centrum Kongresowym i innych obiektach kulturalnych Katowic w listopadzie i grudniu 2018, stąd decyzja o charakterze międzynarodowym o konieczności przeniesienia targów Festiwal Hair Fair na wrzesień.

ZNAJDŹ NAS: