Edukacja jest siłą! Progress Września z wizytą w Artistique Szkolenie fryzjerskie "Color is the trend" (Deventer, Holandia)

Firma Progres pragnie podzielić się z Państwem relacją z wyprawy do Deventer, miasta w którym prężnie opracowuje i produkuje się najwyższej jakości kosmetyki do włosów marki Artistique. Produkty te zostały aż czterokrotnie nagrodzone przez polskich konsumentów Złotym Medalem na najważniejszych targach fryzjerskich w Poznaniu Look, Beauty & Vision.

2018-05-09 09:03:12

W dniach 15-18 kwietnia 2018r. pracownicy firmy Progress Września wraz fryzjerami i  szkoleniowcami holenderskiej marki Artistique odwiedzili siedzibę firmy by odbyć szkolenie pt: "Color is the trend" w zakresie koloryzacji oraz nowości fryzjerskich, które w tym momencie pojawiają się na rodzimym rynku.

Firma Artistique powstała z pasji! Zatem kilka słów o historii firmy :-) Dziewiętnaście lat temu bracia Paul i Willy Gobel, którzy pracowali jako fryzjerzy zdecydowali się na zmianę kierunku swoich działań. Posiadali wizję wprowadzenia na rynek produktów o niezrównanej jakości, które stanowiłyby rozwiązanie wszystkich problemów związanych z koloryzacją, z którymi na co dzień sami mierzyli się jako styliści. Obecnie firma eksportuje swoje produkty do wielu krajów w Europie i poza nią, m.in. do Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Polski, Czech, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, RPA, Słowacji czy Arabii Saudyjskiej.

Fotorelacja obejmuje: efekty koloryzacji w oparciu o produkty: najnowszej bezamoniakalnej  linii Beach Blonde, Artistique Freak Direct Color, Artistique Expererience, Artistique Seasons, Level Corrector, znajdziecie Państwo również kilka fotografii z siedziby, laboratorium oraz linii produkcyjnej :)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz organizatorom za wspaniałą atmosferę oraz ogrom przekazanej wiedzy! Do zobaczenia za rok :-)!

 

Obszerniejszą fotorelację znajdziesz na:

@ArtistuiquePolska @ProgressWrzesnia @HurtowniaFryzjerskaProgressSzczecin

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: