Rocznicowy Moroccanoil na Targach LOOK

To już pięć lat, odkąd Moroccanoil po raz pierwszy pokłonił się zwiedzającym poznańskie Targi LOOK. Na okrągłą rocznicę dystrybutor marki w Polsce – JBS Optima – przygotował szereg niespodzianek.

2018-06-06 09:55:39

Największą z nich był pokaz „Tradition of beauty by Moroccanoil”, który zgromadził komplet publiczności. Pokazano najnowszą kolekcję wyrafinowanych upięć powstałą w oparciu o najpiękniejsze, ponadczasowe trendy w stylizacji włosów. Podczas pokazu wybitny włoski stylista Moroccanoil Angelo Fraccica wraz z polskim zespołem edukatorów kierowanym przez Rafała Krajewskiego zaprezentował unikalne połączenie klasyki ze światowymi trendami. Był to jedyny niedzielny pokaz, w trakcie którego publiczność przerywała stylistom oklaskami.

Jak co roku każdy odwiedzający stoisko Moroccanoil mógł otrzymać turkusową torbę z logo Moroccanoil z „olejkową” zawartością – w każdej znajdował się flagowy produkt marki: Kuracja Oryginalna oraz Kuracja Light. Ale powodów do odwiedzenia stoiska było o wiele więcej. Oprócz cenionych przez fryzjerów i ich klientów produktów, które goszczą już w setkach salonów fryzjerskich w całej Polsce, zwiedzających przyciągały targowe promocje, wystrój stoiska, piękne modelki oraz kreatywni styliści pod wodzą charyzmatycznego Rafała Krajewskiego, Regional Education Managera JBS Optima/Moroccanoil.

Produkty Moroccanoil są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich. W Polsce oficjalnym dystrybutorem tej marki jest JBS OPTIMA sp. z o.o. sp. k. z Gdańska.

 

www.jbsoptima.pl

www.moroccanoil.com

facebook: jbsoptima

instagram: moroccanoil.polska

 

Fot. Kamil Hadyński

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: