KEVIN.MURPHY dla MMC – pokaz jesień-zima 2018/19

W poniedziałek 4 czerwca w warszawskiej Królikarni, odbył się pokaz kolekcji jesień-zima 2018/19 duetu MMC. O fryzury modelek na wybiegu po raz kolejny zadbała marka KEVIN.MURPHY.

2018-06-06 13:47:13

W klasycznym wnętrzu pałacu i muzeum rzeźby MMC Studio zaprezentowało najnowszą kolekcję AW 18/19. Dopełnieniem kreacji, które cechowały niebanalne połączenia tkanin, m.in. grubej wełny i ultralekkich jedwabi, były równie oryginalne fryzury.

Za koncepcję stylizacji włosów odpowiadała marka KEVIN.MURPHY. Styliści marki stworzyli fryzury bardzo spójne z prezentowaną kolekcją, nawiązujące do różnych stylów i faktur. Gładko zaczesane, lśniące włosy kontrastowały z geometrycznymi, oryginalnymi upięciami. Odważne stylizacje tworzyły swego rodzaju przestrzenne rzeźby z włosów, a ich asymetria była stylistycznym nawiązaniem do oryginalnej konstrukcji sylwetek z kolekcji MMC. Każda z modelek zaprezentowała inną, niepowtarzalną stylizację włosów, co było odbiciem filozofii marki KEVIN.MURPHY, stawiającej na indywidualizm i osobowość.

Podczas after party goście pokazu bawili się w strefie partnerskiej marki KEVIN.MURPHY, która nawiązywała do najnowszej kolekcji KEVIN.MURPHY ART.SCHOOL. Kolekcja ta, utrzymana w stylistyce szkoły artystycznej idealnie wpisała się w scenerię wnętrza i ogrodu pałacu i muzeum rzeźby.

Wyłącznym dystrybutorem marki KEVIN.MURPHY w Polsce jest firma A&M Premium Distribution.

A&M Premium Distribution
ul.Sarmacka 18 lok.46

02-972 Warszawa
e-mail: biuro@premiumdistribution.pl
tel. 22 428 30 50

BIURO PRASOWE:
Justyna Lachowicz - PR Specialist
tel. +48 735 979 114
justyna@premiumdistribution.pl  

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: