PANDA – otwarcie sezonu targowego 2018

Jesień, to jak co roku gorący sezon targowy w branży fryzjerskiej i beauty. Tak jak w poprzednich latach swój udział w tych niezwykle ważnych imprezach zapowiedział producent mebli branżowych firma PANDA z Trzebnicy. Stoisko firmy PANDA w nowej aranżacji będzie można podziwiać podczas imprez targowych w Warszawie i Katowicach.

2018-08-29 10:26:51

Targi HAIR FAIR & BEAUTY FAIR  w Katowicach oraz HAIR FORUM w Warszawie to najważniejsze jesienne wydarzenia, na które czeka cała branża. Tak jak i w poprzednich latach swój udział w tych niezwykle ważnych imprezach zapowiedział producent mebli branżowych firma PANDA z Trzebnicy.

Jak co roku firma zaprezentuje nowości oraz trendy oraz specjalną ofertę dla swoich stałych klientów i dla tych, którzy swoją przygodę z profesjonalnym fryzjerstwem dopiero zaczynają:

  • profesjonalny projekt salonu GRATIS *
  • Pro4Design - realizacja specjalistycznych wnętrz pod klucz. Firma konsekwentnie rozwija swój flagowy koncept projektowy na wizję kompleksowych realizacji wnętrz w ramach programu PRO 4 DESIGN.
  • zestawy mebli w super cenach
  • nowości na stoisku - na nowy sezon PANDA przygotowała nową ofertę oraz odświeżony katalog produktów na 2018/2019 rok.

Po szczegóły oferty firmy PANDA zapraszamy na stronę www.panda.trzebnica.pl, poprzez kontakt telefoniczny +48 (71) 387-46-55 lub mailowo bok@panda.trzebnica.pl

Więcej informacji

  • * o targowych promocjach na stoisku firmy PANDA nr 88
  • O programie P4D - na stronie www.pro4design.eu lub kontaktując się przez e-mail: k.sobon@pro4design.eu lub telefonicznie  +48 500 111 520.

www.panda.trzebnica.pl

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: