Performance Jagi Hupało na prestiżowym wydarzeniu NOISE w Londynie

13 października w sekretnej lokalizacji odbędzie się NOISE – najsłynniejszy, alternatywny event łączący fryzjerstwo, modę i sztukę. Podczas najbliższej, londyńskiej edycji ogólnoświatowego wydarzenia autorski performance zaprezentuje Jaga Hupało, designerka fryzur, Dyrektor Kreatywna warszawskiej Pracowni Born To Create.

2018-09-13 14:21:58

Jaga Hupało jest jedyną polską stylistką fryzur, która kiedykolwiek otrzymała zaproszenie od Richarda Ashfortha, Dyrektora Kreatywnego SACO, do wzięcia udziału w wydarzeniu. Hasłem przewodnim performance'u designerki będzie „Face Yout Mask”. Do współpracy przy tworzeniu wizualizacji które będą prezentowane podczas wydarzenia, Jaga Hupało zaprosiła Andrzeja Dragana, polskiego fotografa i twórcę wideo, laureata wielu krajowych
i międzynarodowych nagród. To będzie drugi występ polskiej stylistki fryzur
w ramach NOISE. Pierwszy miał miejsce w 2016 roku.

Bilety wstępu będą dostępne na wejściu. Lokalizacja wydarzenia jest sekretem aż do dnia jego rozpoczęcia, czyli 13 października. W mediach społecznościowych @jagahupalo (Instagram) i @JAGA HUPAŁO_ born to create (Facebook) będzie prowadzona relacja na żywo z wydarzenia specjalnie dla osób, które nie będą mogły zobaczyć go w Londynie.

Kontakt dla mediów:
Dominika Kucner
pr@jagahupalo.pl
661 714 970

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: