Gala International Training Tour Tahe Polska Racławice 2018

Za nami kolejne niezapomniane wydarzenie zorganizowane przez Tahe Polska. Wspaniała atmosfera, imponujące pokazy i warsztaty, dużo wiedzy i kolejne rewelacyjne nowości marki Tahe – tak wyglądało tegoroczne Święto Tahe.

2018-11-07 11:55:11

Tym razem sceną w urokliwym hotelu Dosłońce zawładnął francusko-hiszpański duet techników – Pierre Adamczewski i Raquel Calderón. Na co dzień pracujący w słonecznej Hiszpanii, tym razem rozgrzali polską publiczność efektownymi technikami strzyżeń francuskiej szkoły Kraemer oraz niesamowitymi kolorami i możliwościami farb Tahe Lumiére.


Wydarzenie wspierali swoją obecnością także José Fernández Belmonte, dyrektor sprzedaży Tahe, oraz znana i wielokrotnie nagradzana fryzjerka, Beata Dysiewicz, która jest ambasadorką Gorących Nożyczek TCC marki Jaguar Solingen.

 

Pośród wszystkich atrakcji związanych z fryzjerstwem nie zabrakło czasu na relaks i rozrywkę. Były więc kąpiele w basenie, korzystanie z uroków Spa, wspólne ognisko, kolacja i tańce.


Pragniemy podziękować naszym wspaniałym uczestnikom, a także Kurierowi Fryzjerskiemu za objęcie patronatem medialnym naszego wydarzenia.

Zapraszamy na przyszłoroczne święto Tahe.

Do zobaczenia!

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: