Moroccanoil czesze Rosamund Pike na Złotych Globach

Rosamund Pike nominowana w kategorii Najlepsza Aktorka w Filmie Dramatycznym za rolę w filmie „A Private War” uczesana została przez fryzjera gwiazd związanego z Moroccanoil – Bryce’a Scarletta.

2019-01-09 09:18:11

Aktorka Rosamund Pike zachwyciła na czerwonym dywanie w czasie 76. rozdania Złotych Globów gładką i współczesną fryzurą wykreowaną przez stylistę gwiazd związanego z Moroccanoil – Bryce’a Scarletta.

Skąd Bryce czerpał inspirację? „Fryzura była zainspirowana czarno-srebrną sukienką Givenchy zrobioną na zamówienie. Sukienka była nowoczesna i bardzo plastyczna. Chcieliśmy mieć pewność, że przygładzone włosy Rosamund będą z nią idealnie współgrały”.

Aby odtworzyć look przygotowany przez Bryce’a Scarletta dla Moroccanoil, prześledź krok po kroku.

Fot. Instagram Bryce’a Scarletta

 

Look krok po kroku:

Na wilgotne włosy nałóż niewielką ilość Kuracji Light Moroccanoil, by zapewnić dobry fundament dla dalszej stylizacji.

Następnie u nasady włosów nałóż Moroccanoil Piankę Zwiększającą Objętość, a na końcówki Moroccanoil Koncentrat Do Włosów Suszonych Suszarką, by suszenie z pomocą szczotki było gładkie i śliskie.

Stwórz przedziałek na środku i wygładź włosy do tyłu, tworząc niskiego kucyka. Zabezpiecz fryzurę, używając Moroccanoil Mocnego Sprayu Do Włosów Z Efektem Nabłyszczenia.

Spryskaj pozostałą długość kucyka Moroccanoil Mocnym Sprayem Do Włosów Z Efektem Nabłyszczenia i przeczesz włosy. Następnie uformuj mały, ciasny, niski kok.

Na zakończenie spryskaj całe włosy Moroccanoil Nabłyszczaczem, by przypieczętować look i nadać mu połysku.

ZNAJDŹ NAS: