Sukces Polaka na The English Hair & Beauty Awards

Polak Damian Wiesław Azikiewicz pokonał ponad 500 najlepszych fryzjerów w Wielkiej Brytanii i zdobył tytuł Stylist Of The Year 2019!

2019-03-11 10:36:35

Konkurs The English Hair & Beauty Awards był rozgrywany już po raz siódmy. Podczas wydarzenia w szranki stają najlepsi styliści fryzur w Wielkiej Brytanii. W tym roku do udziału w konkursie zgłosiło się ponad 500 zawodników, a Damian Azikiewicz przeszedł do finałowej dziesiątki jako jedyny Polak! 

„To nie tylko mój osobisty sukces ale sukces wszystkich polskich fryzjerów pracujących w Wielkiej Brytanii, którzy uczą się w mojej Academy Azik. Pokazaliśmy, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy” - powiedział nam zwycięzca tegorocznej edycji The English Hair & Beauty Awards.

Damian Azikiewicz to stylista, edukator, który na co dzień pracuje w Peterborough. Jest także założycielem Akademie Hair Cut & Colour Azik, która szkoli fryzjerów z całej Wielkiej Brytanii. Przez jego szkołę fryzjerstwa przewinęło się już około 500 osób, chcących doskonalić swoje fryzjerskie umiejętności. Damian jest głównym stylistą również na największych polskich wydarzeniach takich jak Miss Polski i UK. Wraz ze swoim zespołem Team Azik Hair & Beauty tworzy w UK najlepszy polski zespół stylistów Hair & Beauty. 

ZNAJDŹ NAS: