Najgorętsze fryzjerskie wydarzenie roku ARTEGO PRESTIGE NIGHT 2019 zgromadziło ponad 600 fryzjerów z całej Polski!

W tym roku Artego podniosło poprzeczkę naprawdę wysoko. 6 kwietnia 2019 w Sali Ziemi MTP fryzjerzy mieli okazję podziwiać show zaprezentowane przez najlepszych stylistów marki artego zarówno z Polski jak i z Włoch. Nowocześnie udekorowana Sala Ziemi nadała niepowtarzalny klimat -„było niczym jak w pięknej baśni”- to słowa jednego z uczestników tegorocznego Artego Prestige Night.

2019-05-13 11:52:13

Na specjalne zaproszenie artego w Poznaniu pojawili się – Vincenzo Casillo – dyrektor kreatywny Artego Italia, Roberta Deppieri oraz Massimiliano Baldini – artyści, niekwestionowani optymiści, wyróżniający się talentem i pracowitością, na co dzień ściśle współpracujący z marką Artego we Włoszech. Prezentacja włoska – podzielona na trzy części – przedstawiała zarówno styl androgyniczny, potocznie zwany „unisex” jak i stylizacje prêt-à-porter w kontekście kolekcji „Freedom Desire”. Polska Akademia Artego w składzie:  Marta Kateusz, Wojtek Zieliński, Krzysztof Pajor, Dariusz Adamowski oraz Marcin Machnicki  zaprezentowała natomiast najnowszą kolekcję koloryzacji i strzyżeń „Ladies First” inspirowaną kobietami oraz najświeższymi trendami w świecie mody – najpiękniejsze, intensywne kolory włosów wyglądające tak, jakby stworzyła je sama natura. Każda stylizacja przez nich wykreowana była esencją pasji i kreatywności na światowym poziomie.

Imprezę poprowadził sam Krzysztof Ibisz – znany wszystkim prezenter telewizyjny, dziennikarz i producent, który niejednokrotnie udowodnił, że poprowadzenie takiej imprezy to dla niego czysta przyjemność. A co połączyło zespół Pectus, wokalistkę Sarsę oraz Dj-a C-Bool’a ? Cała czwórka pojawiła się na tegorocznym wydarzeniu Artego Prestige Night jako goście specjalni. SARSA – niezwykle utalentowana, czołowa polska artystka, autorka muzyki i tekstów - zaśpiewała swoje największe przeboje, natomiast gwiazdą wieczoru był Dj i producent muzyczny – C-BOOL - dwukrotny zdobywca nagrody Eska Music Awards, mający na koncie wiele znanych przebojów, w tym dziesiątki milionów wyświetleń na YouTube hitów takich jak „Wonderland” czy „Never Go Away”. Największym zaskoczeniem wieczoru był niezapowiedziany występ zespołu Pectus, który podczas finałowego pokazu polskiej Akademii Artego zaśpiewał swój hit „Jeden Moment” - w rytm którego prezentowały się modelki.

Finał był punktem kulminacyjnym tego wieczoru, a jednocześnie początkiem niesamowitej zabawy do białego rana. Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnej edycji Artego Prestige Night!

 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: