Hair Vision & Learn - pokazy | wiedza | inspiracje

Hair Vision & Learn to pierwsze tego typu niezależne wydarzenie w Polsce, organizowane przez magazyn Kurier Fryzjerski we współpracy z najlepszymi edukatorami i topowymi stylistami. Event odbędzie się 17 listopada w Katowicach i będzie połączeniem profesjonalnej wiedzy na najwyższym poziomie z pokazami fryzjerskimi i wernisażem inspiracji.

2019-08-19 15:27:42

W programie eventu:

 • Spaktekularne pokazy gwiazd polskiego i światowego fryzjerstwa
 • Wernisaż inspiracji fryzjerskich
 • kluczowe aspekty profesjonalnej obsługi klienta,
 • ABC sprzedaży detalicznej produktów w salonie fryzjerskim,
 • rozwój własny i rozwój biznesu,
 • Doradztwo trychologiczne w salonie fryzjerskim
 • Pokaz gwiazdy wieczoru - Alexeya Osipchuka!  ALEXEY OSIPCHUK

  Dwukrotny Mistrz Europy w sztuce fryzjerskiej

  Założyciel salonu Park by Osipchuk, dyrektor kreatywny Studia Denis Osipov Hairdressing Studio w Sankt-Petersburgu, trener w Akademii Vidal Sassoon w Londynie i w Instytucie Fryzjerstwa w Sankt-Petersburgu, laureat w konkursach fryzjerskich w Sankt-Petersburgu i Moskwie, mistrz Rosji w sztuce fryzjerskiej, dwukrotny mistrz Europy, zdobywca srebrnego medalu na mistrzostwach świata, zdobywca tytułu „Fryzjer Roku”, dyrektor globalny marki Londa Professional, autor metody strzyżenia „Park by Osipczuk”.

  Alexey pracuje z projektantami mody na wybiegach w Sankt-Petersburgu, zdobywał doświadczenie pracując w Paryżu, Mediolanie, Dublinie i Austrii w sesjach zdjęciowych oraz innych projektach międzynarodowych. Jest ikoną stylu Yves Saint Laurent, w zawodzie fryzjera pracuje od 15 lat. Jego motto brzmi: „Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą.
   

Dowiedz się więcej na: www.hair-vision.pl


Jeżeli jesteś:

 • Początkującym lub doświadczonym fryzjerem / stylistą,
 • Właścicielem salonu fryzjerskiego,
 • Nauczycielem w szkole fryzjerskiej,
 • Managerem salonu fryzjerskiego,
 • Uczniem szkoły fryzjerskiej,
 • Osobą planującą otworzyć własny salon fryzjerski,
 • Managerem salonu fryzjerskiego,
 • Pasjonatem fryzjerstwa.

To wydarzenie jest dla Ciebie!

DLACZEGO WARTO
wziąć udział w wydarzeniu?

 1. Poznasz drogę na szczyt Macieja Maniewskiego, od którego nauczysz się, jak w krótkim czasie rozwinąć siebie i swój biznes. Dowiesz się, jak pokierować swoją karierą, żeby fryzjerstwo stało się dla Ciebie dochodowym modelem biznesowym.
   
 2. Dowiesz się, jak nienachalnie sprzedawać produkty detaliczne w salonie fryzjerskim. Poznasz wskazówki ekspertki w tej dziedzinie, dzięki którym doradzanie klientowi najlepszych kosmetyków stanie się dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.
   
 3. Przekonasz się, że wdrożenie kluczowych zasad profesjonalnej obsługi klienta jest pierwszym krokiem na drodze do sukcesu w zawodzie fryzjera. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby klientów i będziesz w stanie spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających!
   
 4. Dowiesz się, jakie zabiegi trychologiczne warto wprowadzić do swojej oferty, by kompleksowo zadbać o klienta, zwiększyć swoje zyski i być o krok przed konkurencją. Przekonasz się, że możliwość zaoferowania dodatkowych usług uczyni z Ciebie profesjonalnego doradcę i eksperta nie tylko od włosów, ale także skóry głowy.
   
 5. Zainspirujesz się obserwując najlepszych polskich stylistów w akcji! Poznasz niebanalne kreacje i nowoczesne kierunki strzyżeń, pokazane premierowo podczas jedynego tego rodzaju show wieczoru!
   

CO ZYSKASZ
zapisując się na wydarzenie?

 1. Moc inspiracji od stylisty światowego formatu – Alexeya Osipchuka, który zaprezentuje najmodniejsze w tym sezonie kierunki strzyżeń i stylizacji!

2. Uczestnictwo w spektakularnych pokazach fryzjerskich grupy Hair M Club, podczas których zobaczysz premierowe stylizacje doświadczonych fryzjerów z Maciejem Maniewskim na czele.


 

3. Udział w wyjątkowym wernisażu inspiracji fryzjerskich przygotowanym przez niezwykle utalentowanych polskich artystów.


 

4. Bilet wstępu na Hair vision & learn, pozwalający na uczestnictwo we wszystkich panelach tematycznych, pokazach na żywo oraz wernisażu inspiracji.

5. Gwarancja najwyższej jakości wiedzy przekazywanej przez doświadczonych ekspertów oraz moc inspiracji od topowych polskich i światowych stylistów.6. Możliwość indywidualnych konsultacji z naszymi ekspertami. Będziesz miał szansę zasięgnąć porad bezpośrednio od specjalistów, którzy dla Ciebie wystąpią!7. Gift bag pełen dodatkowych materiałów edukacyjnych oraz wyjątkowych prezentów od redakcji magazynu Kurier Fryzjerski oraz sponsorów i partnerów wydarzenia.8. Pyszne przekąski, słodkości, kawę i napoje dostępne przez cały czas trwania eventu.

9. Certyfikat zaświadczający wiedzę zdobytą podczas jedynego tego rodzaju eventu łączącego wiedzę merytoryczną z inspirującymi pokazami fryzjerskimi!


 

Dowiedz się więcej: www.hair-vision.pl

ZNAJDŹ NAS: