Show Alexeya Osipchuka podczas Hair Vision & Learn - już w listopadzie w Polsce!

Już 17 listopada 2019 r. w Katowicach podczas Hair Vision & Learn wystąpi dwukrotny Mistrz Europy w sztuce fryzjerskiej - Alexey Osipchuk. To niepowtarzalna okazja żeby na żywo podziwiać umiejętności światowej sławy stylisty!

2019-10-01 10:11:18

Podczas jedynego tego rodzaju show:

  • obejrzysz na żywo najnowszą kolekcję utytułowanego stylisty
  • nauczysz się autorskiej metody strzyżenia - "Park by Osipchuk"
  • poznasz trendy fryzjerskie na 2020 rok
  • zainspirujesz się pracą gwiazdy fryzjerstwa światowego formatu!
     

Alexey Osipchuk:

Dwukrotny Mistrz Europy w sztuce fryzjerskiej

Założyciel salonu Park by Osipchuk, dyrektor kreatywny Studia Denis Osipov Hairdressing Studio w Sankt-Petersburgu, trener w Akademii Vidal Sassoon w Londynie i w Instytucie Fryzjerstwa w Sankt-Petersburgu, laureat w konkursach fryzjerskich w Sankt-Petersburgu i Moskwie, mistrz Rosji w sztuce fryzjerskiej, dwukrotny mistrz Europy, zdobywca srebrnego medalu na mistrzostwach świata, zdobywca tytułu „Fryzjer Roku”, dyrektor globalny marki Londa Professional, autor metody strzyżenia „Park by Osipczuk”.

Alexey pracuje z projektantami mody na wybiegach w Sankt-Petersburgu, zdobywał doświadczenie pracując w Paryżu, Mediolanie, Dublinie i Austrii w sesjach zdjęciowych oraz innych projektach międzynarodowych. Jest ikoną stylu Yves Saint Laurent, w zawodzie fryzjera pracuje od 15 lat. Jego motto brzmi: „Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą.”

Kup bilet na event i zainspiruj się pracą Mistrza!

www.hair-vision.pl

ZNAJDŹ NAS: