LOOK i beautyVISION - NOWY TERMIN!

Poznańskie Targi Look i BeautyVISION z uwagi na bezpieczeństwo zwiedzających, wystawców i organizatorów, zostały przełożone na 27-28 czerwca 2020 roku.

2020-03-09 15:12:26

Oficjalny komunikat Zarządu Grupy MTP:

Szanowni Państwo,

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających i pracowników. Dlatego z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz w oparciu o zalecane przez instytucje państwowe procedury podjęliśmy decyzję o przełożeniu targów na termin 27-28 czerwca br.

Decyzję tą podjęliśmy w toku konsultacji z naszymi wystawcami i partnerami, w pełni rozumiejąc obecną sytuację biznesową i dodatkowo mając na względzie zmodyfikowany kalendarz europejskich wydarzeń branżowych. Nie była to decyzja łatwa, gdyż od wielu miesięcy wspólnie z partnerami, cały nasz zespół ciężko pracował na sukces tego wydarzenia. Jesteśmy jednak przekonani, że dodatkowy czas dzielący nas od wydarzenia wykorzystamy do zorganizowania jeszcze atrakcyjniejszej oraz wartościowej artystycznie i biznesowo imprezy. 

Zarząd Grupy MTP

ZNAJDŹ NAS: