Goldwell ogłasza Kolor Roku 2021: LILAC AURA

Goldwell jest dumny, że może ogłosić swój doroczny Kolor Roku. W 2021 roku został nim: LILAC AURA. W tym roku żegnamy kolory odważne, popowe, a witamy bardziej neutralne i stonowane. Trendy kolorystyczne przychodzą do nas z Nostalgicznych Jasności zainspirowanych czarującymi retro kolorami lat 70. Następuje nostalgiczny powrót pomarańczowego, zielonego oraz fioletowego. Jako część tej palety jeden kolor wychodzi naprzód, by określić 2021 rok: Lilac Aura.

2021-01-19 09:52:19

Lilac Aura definiuje 2021 rok jako elektryczny pastelowy ton z dwiema cechami charakterystycznymi. Zapewnia komfort, będąc odnośnikiem do nostalgii sprzed pół wieku i jednocześnie ucieleśnia cyfrową rewolucję. Lilac Aura został wyrwany z cyfrowego świata i jest odpowiedzią na rozwój VR i gamingu. To pastel, który jest echem przeszłości, ale zapowiada również przyszłość – mówi Jane Boddy, Prognosta Kolorów i Trendów.

Gdy tylko nasz Międzynarodowy Zespół Stylistów zobaczył Lilac Aura, od razu zaczął tworzyć formuły z Elumen. Ten kolor ma bardzo duży komercyjny potencjał – idealnie oddaje równowagę pomiędzy delikatnością i zalotnością i jednocześnie ma spokojną pogodność. Będzie świetnie wyglądał na każdych włosach! – mówi John Moroney, Global Creative Director Goldwell

Więcej informacji o LILAC AURA znajduje się na kanale Goldwell Education Plus na YouTube

ZNAJDŹ NAS: